Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

"Bravuri" cu Ford si Mazda


Catamax

Postări Recomandate

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

Nu ma vazut, a oprit sa se asigure, a vazut ca cel din dreapta a virat pe o straduta laterala si fara sa se uite in stanga a plecat de pe loc exact cand eram in dreptul ei. Avea si copilul pe bancheta din spate, o ducea pe fetita la scoala. Sa-u speriat, dar cum nu am avut nici o avarie ne-am inteles sa nu mergem la politie si sa-i ia aia carnetul.

Ne-am inteles amiabil :wink:

S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

Sa va fie rusine ca va puteti gandi la asa ceva. Colegul nostru este un om serios si generos .

Sunt sigur ca el a platit camera de hotel ! :old

Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

Ne-am inteles amiabil :wink:

 

Mda...sigur amiabil.....camera la hotel a platit-o ea??? :grin:

 

RUSINE! :old

 

Bineînteles ca nu s-au dus la nici un hotel. Dupa accident s-au dus direct acasa.

 

...oare la el sau la ea? :ha:

 

:h5

Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...

http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

RUSINE! :old

 

Bineînteles ca nu s-au dus la nici un hotel. Dupa accident s-au dus direct acasa.

 

...oare la el sau la ea? :ha:

 

:h5

 

eu nu cred nici varianta cu hotelu si nici cea cu acasa. pai pentru ce are omu masina cu bena inchisa ?:ha: problemele astea se tot rezolva acolo in parcare ...

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

RUSINE! :old

 

...Dupa accident s-au dus direct acasa.

 

...oare la el sau la ea? :ha:

 

:h5

 

Revin cu precizarea initiala. Colegul nostru este un om generos si serios . Cu siguranta ca s-au dus la ea acasa ! :old

Nu vei fi judecat niciodată de un om mai bun ca tine. Cei care judecă îşi urăsc, de fapt, propriile greşeli şi neputinţe.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

:ha: Va umbla mintea numai dupa lucruri "sfinte" :top

Ca sa va potoliti va asigur ca a fost o intelegere amiabila si nu un :fk2 amiabil, pe bune. :y

 

P.S.

eu nu cred nici varianta cu hotelu si nici cea cu acasa. pai pentru ce are omu masina cu bena inchisa ?:ha: problemele astea se tot rezolva acolo in parcare ...

 

Apropo de asta, intr-o zi am iesit pe la 05:30 cu catelul afara si un BMW cu geamuri fumurii se clatina de mama focului si se auzeau si gemete de soprana. Noroc cu geamurile fumurii ca altfel mai ramaneam cu catelul la plimbare si intarziam la munca :grin:

Editat de Pleampa
S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

Pai da , unii plimba catelul , altii plimba soprana ... din astea asa matinale sunt greu de gasit - trebuie neaparat plimbate !

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

:ha: Va umbla mintea numai dupa lucruri "sfinte" :top

Ca sa va potoliti va asigur ca a fost o intelegere amiabila si nu un :fk2 amiabil, pe bune. :y

 

P.S.

 

 

Apropo de asta, intr-o zi am iesit pe la 05:30 cu catelul afara si un BMW cu geamuri fumurii se clatina de mama focului si se auzeau si gemete de soprana. Noroc cu geamurile fumurii ca altfel mai ramaneam cu catelul la plimbare si intarziam la munca :grin:

 

am patit si eu asa dar cu un seat leon ...dar cand a strigat badiucul "fute-o maaaaa" ...a ramas putin sokat ca era fica-sa in masina :D

Natural Disaster Response Operations
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: "Bravuri" cu Ford si Mazda

 

Pai da , unii plimba catelul , altii plimba soprana ... din astea asa matinale sunt greu de gasit - trebuie neaparat plimbate !

 

:h5 mare dreptate ai Costel. Cred ca numa banii pot hotara o domnisoara/doamna la astfel de lucrari pe la 5 dimineata :ha:

Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT

Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Natura si aventura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare