Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Inaltatoare Mitsubishi Outlander


eduard.wichner

Postări Recomandate

Re: Inaltatoare Mitsubishi Outlander

 

Salut Vreau sa inalt si eu masina , poti sa dai cotele de executie la inaltatoare ?

 

Salut, am facut niste masuratori la inaltatoare cand le-am luat (cu ruleta din imagine - la milimetru), la toate diametrele si inaltimile,

daca crezi ca poti sa-ti faci o schema iti dau cu placere dimensiunile. Daca faci rost de material si poti sa le reproduci,

ai putea sa-mi mai trimiti si mie o pereche de 2 inaltatoare? Bineinteles platesc materialul, curierul, etc... :)

Am un prieten strungar care ar putea sa faca dar nu am de unde sa fac rost de material, kevlar sau ceva similar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...

Re: Inaltatoare Mitsubishi Outlander

 

M-am hotarit sa execut si eu inaltatoarele. Nu stiu din ce material , dar cred ca o sa fie bun si duramit. Ai un nr. de tel. sau mai bine dimensuinile exacte, cred ca s-au potrivit la fix cele din imagini. Le-ai pus in partea de jos a arcului sau sus? Tel. meu 0744595433, da un bip si te sun eu daca nu e deranj. Daca gasesc material am cine sa faca mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Inaltatoare Mitsubishi Outlander

 

M-am hotarit sa execut si eu inaltatoarele. Nu stiu din ce material , dar cred ca o sa fie bun si duramit. Ai un nr. de tel. sau mai bine dimensuinile exacte, cred ca s-au potrivit la fix cele din imagini. Le-ai pus in partea de jos a arcului sau sus? Tel. meu 0744595433, da un bip si te sun eu daca nu e deranj. Daca gasesc material am cine sa faca mai multe.

 

Salut, m-am mutat in Bruxelles intre timp si pt moment nu am nr. de Romania, lasa-mi un mail si-ti trimit fotografiile cu masuratorile, scoti tu cotele de acolo ca se vad exact toate dimensiunile. Inaltatoarele le-am pus in partea de sus a arcului. Sa nu uiti ce am spus in postul trecut, m-ar mai interesa si pe mine o pereche (daca tot are cine sa-ti faca mai multe). :) Astept mailul tau. Seara faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare