Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Honda HRV - "Tunning"


Filip Mihai

Postări Recomandate

Buna seara dragi participanti la trafic !

 

Saptamana trecuta am achizitionat o Honda HRV motor 124cp 1.6 benzina, ideea este urmatoarea, am de gand sa ii schimb putin "fata", as vrea sa ii ajustez un bullbar, praguri noi, un bord nou (aici as dori idei de la voi) si poate un camuflaj gen army sau ceva in genul acela. Cred ca nu am stiut eu unde si cum sa caut pentru ca pe internet nu am gasit mare lucru, foarte putine informatii, m-ar interesa daca stiti pote si pe la dezmembrari daca se pot gasi ceva componente ok, adica un bullbar si praguri daca sunt in stare buna le pot lua si de acolo mai ales ca noi am vazut ca sunt destul de scumpe !

Este bine venit orice detaliu cu referire la acest subiect, la aceste elemente pe care le caut...locuri unde le pot gasi, preturi, poate si un service de incredere, orice informatie imi este utila.

 

Va multumesc mult !

 

P.S. - Scopul principal in schimbarea bordului / fetei bordului este acela de a indeparta impresia de masina foarte veche, nu stiu, altfel de ceasuri, de butoane, de...integeti voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Honda HRV - "Tunning"

 

Cauta si tu pe ebay cu Honda HRV tuning (cu un singur n).

 

Posibil sa gasesti niste chesti si pe aliexpress ... dar nu stiu cat de OK sunt, in afara de proiectoare pe led.

Editat de rdk84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare