GTC Auto Shop
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Afisez rezultatele 21 la 22 din 22
    Super Moderator
    Data Inscriere
    Jun 2011
    Varsta
    55
    Masina
    LRD '91(motor BMW M51) - "Ursmobilu' "; Freelander 1 1.8 LHD manual 2002; Dacia Solenza - "de piata"

Implicit Re: Schema electrica Duster 110 DCI 2010

Citat Postat original de teo pes Vizualizare Mesaj
    Da domle !!! acolo e da l in masa ! in stanga sub bord .... daca contine si inchiderea unde e antena !tr sa fie un fir ! o schema poate vad din care mufa sau culoare!!
    Saptamana ce vine am un drum prin Vitan... o sa incerc sa gasesc schemele... iti dau de veste!
    It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER !
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Jun 2009
    Varsta
    38
    Masina
    Daihatsu Feroza/Dacia Duster 4x4

Implicit Re: Schema electrica Duster 110 DCI 2010

Teo ce vrei sa faci? Am īntrebat pe grup, revin cu răspuns. Am un prieten care și-a montat o alarma din aia deșteaptă posibil sa știe. Ce īl īntreb mai exact? Fb ai?

Revin Funcția de īnchidere centralizată este găzduită de calculatorul de habitaclu (UCH sau BCM). Īl vei gasi īn zona cutiei de siguranțe, īn stānga șoferului, aproape de podea. Dacă vrei să auzi mai exact unde este, dă drumul la īncălzire lunetă și pune ureche īn acea zonă.
    Last edited by Caphonne; 21st April 2018 at 09:36.
    Dacia Duster 4x4
    Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123