Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

JeepRevelion, Colibita 2017


alin-jeep

Postări Recomandate

Cam asa a fost revelionul catorva dintre noi :wink:

 

20170103_124041.thumb.jpg.ceaa564c29551ce050c5db11ce86cc3d.jpg

 

https://photos.google.com/share/AF1QipM1iFRqGhWUrVs1B8nLJbQh2bc0vMWlJPHjTNpU5zkaMv ZgALZV0ONfNOZMK-0k8g?key=d2NaUmFPWjRhNTZiMmY4VGIwQm5xeTVLOUdDNlJR

 

 

:h5

Editat de alin-jeep
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Chiar ca v-ati distrat !

Foarte faina intalnirea !

 

La filmuletul de mai jos, mi s-a facut nitel pielea de gaina :

https://photos.google.com/share/AF1QipM1iFRqGhWUrVs1B8nLJbQh2bc0vMWlJPHjTNpU5zkaMvZgALZV0ONfNOZMK-0k8g/photo/AF1QipO17G8XSYbr1y_gEGUNgslFSSXRXIcSOKOoGz9t?key=d2NaUmFPWjRhNTZiMmY4VGIwQm5xeTVLOUdDNlJR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

super....felicitari.....Jeep-ul ramanae cu adevarat o masina de teren....indiferent de anul de fabricatie:grin:

 

 

 

 

 

 

...indiferent de parerea unora care daca nu pot sa aiba Jeep spun ca este o masina rea ...:grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Cu siguranta de "rele" ce sunt au reusit sa-si impuna numele unei intregi clase de masini :br. In sensul acesta fiecare dintre noi cei de pe forum avem cate un "jeep" al nostru, fiecare cu emblema care l-a atras mai mult:grin: Atat ei cat si "descultii" de la adidas au reusit acest lucru. Nu stiu cum naiba ar fi facut altfel daca nu prin ceea ce sunt si pot cu adevarat. Asa ca nu cred ca mai e loc de "rautati" mai ales dupa ce vezi o asa experienta minunata.

Evident, Jeep jn general, sau Wrangler in special, nu este singura legenda, iar Land Cruiser sau Discovery au categoric si ei legenda lor, la fel cum numeroase titluri Paris Dakar, nu au ajuns intamplator in ograda MITSUBISHI.

Pe mine de ex., desi posesor de Pajero, ma inebuneste sunetul unui motor de Land Cruiser:rsp. Cu toate acestea, dupa ce va crapa Pajero al meu (cand va fi sa fie), urmatorul va fi cel mai probabil un Wrangler.

Asa ca hai sa dam Cezarului ce-i al Cezarului si sa ii felicitam pe protagonisti din tot dufletul. Eu recunosc ca mi-ar fi placut tare mult sa fiu si eu parte din o asa experienta, chiar si numa pe saniuta aceea trasa dupa :jp1 :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Hipnoza!

Excelent modul de a promova o marca, distrandu-te!

 

Cred ca secventa in care apare bariera n-ar trebui publicata; ar putea duce, cel putin, la discutii neplacute.

Editat de ctinu
Sa cunosti, sa vrei - vei putea face !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Hipnoza!

Excelent modul de a promova o marca, distrandu-te!

 

Cred ca secventa in care apare bariera n-ar trebui publicata; ar putea duce, cel putin, la discutii neplacute.

 

 

Noi nu promovam o marca (desi ne-ar place ca cineva sa ne si plateasca sa facem ce facem ) ,promovam eventual prieteniile care se leaga in spatele pasiunii comune .

 

Nu am provocat deranj si nici stricaciuni asa ca nu vad care ar fi problema daca ne-am incercat ,,muschii" ocolind bariera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Hipnoza!

Excelent modul de a promova o marca, distrandu-te!

 

Cred ca secventa in care apare bariera n-ar trebui publicata; ar putea duce, cel putin, la discutii neplacute.

 

De ce....? Doar avem si situatii imperative, nu ?:ha:

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?92355-Cum-trecem-de-bariere-atunci-cand-este-imperativ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

 

Ai dreptate, nu mi-am dat seama ca era vorba de un antrenament in vederea unor situatii imperative!

Sa cunosti, sa vrei - vei putea face !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

 

La multi ani tuturor !!! Alin Jeep...am ramas MUT ! Asta te-am tot intrebat dar nu ai vrut sa-mi rsapunzi:)..Merge GC-ul daca ii dai asa mai "nefamilist mode'??? Dar tot respectul...si pilotul si masina:)

Littlesoky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Noi nu promovam o marca (desi ne-ar place ca cineva sa ne si plateasca sa facem ce facem ) ,promovam eventual prieteniile care se leaga in spatele pasiunii comune .

 

Nu am provocat deranj si nici stricaciuni asa ca nu vad care ar fi problema daca ne-am incercat ,,muschii" ocolind bariera.

 

Scuze, n-am vazut postarea ta!

N-a fost un repros, dimpotriva, am spus-o admirativ. Cu, sau fara intentie, asta a iesit si a iesit f bine. Daca erai dealer, sau aveai contract de publicitate, v-as fi premiat.

 

In legatura cu "deranjul", cere parerea unor lucratori silvici, paznici de vanatoare, sau din garda forestiera. Am avut asemenea discutii si le cunosc parerea. Codul silvic e lege pt toata lumea. De aici recomandarea mea, absolut optionala. :h5

Sa cunosti, sa vrei - vei putea face !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: JeepRevelion, Colibita 2017

 

Cum ati reusit sa rupeti cardanul? :d

 

 

Era o planetara noua marca (...) si s-a rupt in primul kilometru ...:grin: cel mai bun lucru era ca nu a fost de la masina mea ci de la un JK Rubicon (Dana 44 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare