GTC Auto Shop
Afisez rezultatele 1 la 4 din 4

Data Inscriere
    Mar 2017
    Varsta
    26

Implicit Duminica 26.03 Doftana

Salutari,
    O plimbare la Doftana cu plecare din București pe Duminica?
    Eventual + grătar daca ajuta vremea.
    Preferabil plecarea la 10.00 la Petrom, băneasa sau ajustare după posibilități.

Data Inscriere
    Oct 2009
    Varsta
    46
    Masina
    Patrol Y61 SWB 2.8. reductie GEARMASTER 2.86/1,blocant fata ARB

Implicit Re: Duminica 26.03 Doftana

Salut! E foarte generala si vaga invitatia ta! Doftana e un riu ce curge pe valea cu acelasi nume. Cred ca vrei sa spui comuna Valea Doftanei cu cele doua sate Tesila si Traisteni. Ok,ce vrei mai exact sa faci in zona?
    Vrei plimbare pe forestierele din zona? Lasata masina pe margine si plimbare prin padure la pas? Picnic?
    Sau poate niste urcari pe drumurile de exploatare forestiera? Caci in punctul asta se schimba discutia. Depinde ce masina ai si cit e de pregatita pentru asa ceva. Orice evadare din cotidian e binevenita oricind!
    Precizeaza insa exact ce intentii ai pentru ca cei de pe forum sa stie exact in ce se baga.
    PS ora e de asemenea ciudata. La off-road se pleaca de obicei devreme(8-8.30) caci nu stii ce te asteapta.
    De aceea explicatiile suplimentare sint necesare.
    Last edited by dansoare; 21st March 2017 at 16:54.

Data Inscriere
    Jun 2012
    Masina
    Range Rover 2.5 DSE, Mitshubishi Pajero 3,5l

Dane, colegul nostru este incepator. Eu i-as recomanda sa citeasca posturile din zona cu iesiri de weekend. Sau, chiar mai bine, sa se lipeasca de vreo iesire organizata pentru a vedea ce si cum.

Data Inscriere
    Mar 2017
    Varsta
    26

Salutare,
    M.am gāndit prea tārziu sa specific, este vorba de forestierele de la valea Doftanei.
    Sorry, așa e la īnceput