GTC Auto Shop
Afisez rezultatele 1 la 6 din 6

Data Inscriere
    Dec 2015
    Masina
    Suzuki jimny 1.3

Implicit Troliu Tyrex - caut informatii

Are cineva experienta cu troliile Tyrex? Am vazut ca sunt comercializate de GTC si de o anume firma raptor4x4 italieneasca. Mai au produse pt offroad gen ocheti, scripetim snorkel, etc. Oare este cit de cit calitativ?
    http://shop.gtcauto.ro/produse/troli...ablu-sintetic-

Ce imi place: greutatea (21kg) si dimensiunea care e f compacta
    Ce nu imi place: ca e o chinezarie (asta e intrebarea: cit de buna?) si ca are cablul doar de 16 m..dar presupun ca se poate adauga o sufa daca este cazul.
    Last edited by Ess1902; 25th March 2017 at 23:01.

Data Inscriere
    Apr 2014
    Varsta
    26

Implicit Re: Troliu Tyrex - caut informatii

Eu tocmai am achizitionat acest model: http://shop.gtcauto.ro/produse/troli...tyrex-tyw9500p
    Toate bune si frumoase pana cand am vrut sa il testez si am fost surprins ca nu merge, a venit direct cu releul stricat.
    Deci momentan nu prea am ce sa zic despre el...

Data Inscriere
    Jul 2015
    Varsta
    35
    Masina
    Daihatsu Feroza F300 1.6i 1993

Si ce ai facut, ai trimis troliul inapoi, ai fost despagubit? cum s-a rezolvat situatia? Da detalii te rog!!

Data Inscriere
    Apr 2014
    Varsta
    26

Pai doar azi am aflat ca nu merge, saptamana viitoare urmeaza sa vad ce rezolv.

Neata buna.Si eu sunt interesat de un astfel de troliu.Ii rog pe posesori sa ne furnizeze cateva pareri despre fiabilitatea troliilor tyrex.mersi

Data Inscriere
    Dec 2015
    Masina
    Suzuki jimny 1.3

Noutati despre cum functioneaza troliul nu am, pentru ca nu am avut pana acum ocazia sa il testez in conditii reale. Ce pot sa zic este ca modelul de 8000 se potriveste la fix pe jimny, e foarte usor(masina s-a lasat cu jumatate de cm!!) si stiu ca merge pt ca am scos de mai multe ori o parte din cablu si l-a tras inapoi. O sa ii fac un test in conditii controlate sa vad ce stie sa faca inainte sa ma aventurez pe undeva unde chiar sa am nevoie de el. Deocamdata il recomand pentru dimensiuni/ greutate/ pret. (al meu e varianta cu plasma)