Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Recomandare suspensie spate Pajero 2 LBW


shopy

Postări Recomandate

Salutare lume! Am cazanul mai sus mentionat in plin proces de restaurare sasiu/caroserie si daca tot e facuta bucati ma gandeam sa-i schimb si suspensia spate. As vrea o suspensie mai moale, mai prietenoasa, cea originala a masinii mi se pare prea capra. Masina vede sosea/off usor /mediu cam 50/50 si cara in portbagaj cam 100 kg in permanenta. Desi am citit o gramada despre Ome si Iron Man nu m-am convins ca sunt ce-mi trebuie, asa ca as aprecia sugestiile voastre!
E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra. (Jules Renard)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare suspensie spate Pajero 2 LBW

 

Mai incerc odata, inainte sa cumpar dupa ureche...

E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra. (Jules Renard)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare suspensie spate Pajero 2 LBW

 

Eu as merge pe ironman am fost cu un patrol y60 și am rămas foarte surprins plăcut de cum lucra suspensiea atât în teren cât și pe asfalt.

Dar sa vedem și altele opinii de la profesioniști.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Recomandare suspensie spate Pajero 2 LBW

 

Cred ca se poate inchide, am cumparat un kit iron man care urmeaza a fi montat curand...

E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra. (Jules Renard)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare