GTC Auto Shop
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul 1234567
Afisez rezultatele 61 la 64 din 64

Data Inscriere
    Aug 2008
    Varsta
    35
    Masina
    Nissan Terrano 2,7 TD R20 , Nissan Patrol RD28T Y61

Implicit Re: Cum s-ar misca y61 2.8 cu 37?

Citat Postat original de lucicanu Vizualizare Mesaj
    Un 35 la roti este o marime mai mult decat suficienta pt cei care fac iesiri cu prietenii.Pt ceilalati exista tubulare, caracatite si alte..
    Spor la treaba sa aveti.
    Sunt in buna masura de acord cu opinia ta . De altfel printre colegii mei de ture cea mai mare dimensiune este 33 . Si intre cunoscuti nu stiu pe nimeni care sa aiba pe masina mai mult de 35. Pe de alta parte eu sunt mare fan youtube. Ei acolo , ai sa vezi in mod frecvent , 37 sau 40 pe masini de prietenesti , nu vorbim de tubulare sau caracatite.
    Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
    Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    47
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    &

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    38
    Masina
    Nu am , merg pe jos ...

Poluam topicul ,dar functioneaza pe principiul- nu se mai scoala, dar ce frumos atarna....

Udeanu asta ,era an terminal Poli, inginer masini unelte si scule de raschetat..
    Dacă de Óntelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
    Dream It, Do It, Live It....

Data Inscriere
    Aug 2008
    Varsta
    35
    Masina
    Nissan Terrano 2,7 TD R20 , Nissan Patrol RD28T Y61

Bine dar masina lu Udeanu , nu avea reductii . Cred ca era mortaciune si pe asfalt. Ce sa mai povestim in teren pe verticale ...
    Nissan Terrano R20 Panzer II BFG MT
    Nissan Patrol Y61 Panzer IV BFG MT

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul 1234567