Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Rexton 2.2 W, 2017 - pareri, impresii


zolameister

Postări Recomandate

Salut pe toata lumea,

 

As vrea sa chizitionez un REXTON 2.2 2017 . Imi place masina,dar nu stiu nimic despre ea.este noua(ultima) din show room.Posesorii sau cunoscatorii ..va rog cateva impresii..multumesc anticipat!

 

De fel ma bucur sa va regasesc...a trecut un pic de timp.Sper sa ne si revedem curand!

 

Multumesc

Zoli

Editat de Astral
IMI...ITI....ISI....NU SE SCRIU NICIODATA CU CRATIMA !

NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE

SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE

HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Rexton 2.2 W, 2017 - pareri, impresii

 

Salut pe toata lumea,

 

As vrea sa chizitionez un REXTON 2.2 2017 . Imi place masina,dar nu stiu nimic despre ea.este noua(ultima) din show room.Posesorii sau cunoscatorii ..va rog cateva impresii..multumesc anticipat!

 

De fel ma bucur sa va regasesc...a trecut un pic de timp.Sper sa ne si revedem curand!

 

Multumesc

Zoli

 

Motorul este om651, de Mercedes, un motor indestructibil, l-am avut si pe c klass si pe e klass. A fost pus si pe Sprintere. In rest, masina cred ca e cinstita si best buy la banii respectivi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Rexton 2.2 W, 2017 - pareri, impresii

 

Nu stiu motorizarea, dar specificatiile sunt faine. Si nici utilajul nu arata rau. Am vazut ca ofera 4x2, 4x4H si 4x4L .. mai rar in zilele astea. Daca nu ma insel, are sasiu. Din punctul meu, in materie auto coreenii (fie Hyundai, Kia sau SSang Yong) sunt pe val. Cu totii au facut progrese. Nu cred ca dai gres cu masina. Si daca te hotarasti la ea, fa-i si un jurnal ... eu stau lin deocamdata ca nu ies calculele ...dar este o varianta de luat in calcul.

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Rexton 2.2 W, 2017 - pareri, impresii

 

Am luat-o ieri de la Cluj....senzatie.Motorul trage bestial,fara zgomot.Ambient ,materiale placute.Mai greu ma obisnuiesc cu marsalierul....Cred ca mai este una la Constanta.Daca mai e cineva doritor dar nehoatarat....sa-l ia cat de repede poate:dr2:dr2

NISSAN PATROL 4.2-BIG WHITE

SUZUKI SAMURAI-REAL BLUE

HYUNDAY SANTA FEE-BUSINESS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 luni mai târziu...
  • 2 ani mai târziu...

Bună Zolameister, încerc să-ți trimit un mesaj privat... dar apare un cod de eroare. Asa că-mi încerc norocul aici.

Mă bate gîndul la un Rexton W din 2017, și am o serie de nelămuriri. Dk ai timp... 0744979116.

 

Merci

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare