Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Vîrful lui Pătru - Șureanu


Pleampa

Postări Recomandate

Re: Vîrful lui Pătru - Șureanu

 

Sa va fie de bine ! Faina zona la Sureanu, poate o sa ajung si eu din anul asta ...

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vîrful lui Pătru - Șureanu

 

Merita intradevar o excursie in zona Cindrel - Sureanu.

Eu nu am urcat cu masina dar se poate pentru cine vrea sa urce insa mare atentie pe la jumatate unde ar trebui trecut ghidat peste bolovani sau aleasa alta zona de trecere.

Initial am vrut sa trec pe la Cimpa catre Petrosani dar era tarziu si rezervorul sub jumatate dupa ce am golit canistra in el si nu am vrut sa risc si am mers prin Ob.Lotrului.

 

P.S. Intradevar, Pasul Vulcan era inchis, se asfalta chiar atunci capatul dinspre Vulcan si nu m-au lasat sa trec.

Un localnic spunea ca ar fi un alt drum peste dealuri dar nu am vrut sa risc sa pierd aiurea timpul si am plecat prin Defileul Jiului unde am stat in ambuteiaj 1 ora (sic) sa toarne beton drumarii.

S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare