GTC Auto Shop
Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234
Afisez rezultatele 31 la 32 din 32

Data Inscriere
    Mar 2016
    Varsta
    31
    Masina
    Suzuki Grand Vitara 2.0 16V

Implicit Re: Sfat achizitionare anvelope pentru sezonul rece (si nu numai) la un GV 1,6

eu ti-as recomanda 215 80 r15 insa turbo sahara resapate. am avut asa ceva si au fost foarte bune chiar si pe zapada. pe asffalt nu sunt foarte zgomotoase in comparatie cu simex. ca sa nu ai nici un fel de problema sa atinga ti-as recomanda sa pui pe masina un sl de 5 cm si un bl 3 cm.

Data Inscriere
    Jul 2017
    Masina
    Suzuki Grand Vitara cabrio 1.6 16 valve (2003)

Implicit Re: Sfat achizitionare anvelope pentru sezonul rece (si nu numai) la un GV 1,6

Citat Postat original de nikusor Vizualizare Mesaj
    eu ti-as recomanda 215 80 r15 insa turbo sahara resapate. am avut asa ceva si au fost foarte bune chiar si pe zapada. pe asffalt nu sunt foarte zgomotoase in comparatie cu simex. ca sa nu ai nici un fel de problema sa atinga ti-as recomanda sa pui pe masina un sl de 5 cm si un bl 3 cm.
    Am avut profilul Sahara,acum multi ani,pe un Pajero .Bune,nu am ce zice,dar la noroi si zapada nu au prea excelat.Daca e sa ma orientez catre Insa,as alege fara ezitare Special Track-ul,cu toate riscurile privind circulatia cu ele pe asfalt.Multumesc pentru sfat ! :)

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234