GTC Auto Shop
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Afisez rezultatele 11 la 14 din 14

Discutie: tema pentru acasa

Data Inscriere
    Oct 2016
    Varsta
    36
    Masina
    Vokswagen Golf MK3 Break, 1.8 - 8v, 55KW; Suzuki Vitara 2.0 16v SWB 98KW(Bursucul)

Implicit Re: tema pentru acasa

Presupun ca vrei sa faci o izolare la masina ... ceva genul asta :
    https://youtu.be/icp2Pb5uoME

Poate gasesti 1 idee 2 pe acolo

Data Inscriere
    Feb 2009
    Varsta
    44

E si asta ceva dar e departe de destinatia masinilor obisnuite . Eu vreau doar o instalatie cu mare fiabilitate in timp , cu o viabilitate care sa depaseasca pe a masinii ... ... despre un motor care merge prin apa e mult de discutat , la fel si despre alte sisteme mecanice de pe masina . O masina obisnuita sufera mult la trecerea prin apa adanca , poate iese la mal dar dupa sa te tii cu munca ...
    Eu mi-am luat partea de apa pe vremea cand eram tanar si prost , Patrolul a mers fara probleme . Pretul stupizeniei inutile a venit insa repejor din urma , lasandu-se cu multa munca si ceva mai multa invatatura de minte . Bordul masinii care a ramas decolorat inca imi mai aminteste de asta .
    ... sa fim corecti pana la capat !
    Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Data Inscriere
    Oct 2016
    Varsta
    36
    Masina
    Vokswagen Golf MK3 Break, 1.8 - 8v, 55KW; Suzuki Vitara 2.0 16v SWB 98KW(Bursucul)

Adevarat graiesti, dar comparativ, ca idei mai vezi ceva interesant, poate te ajuta in ceea ce ai nevoie...eu merg pe principiul ca 100 de idei din care 99 proaste si 1 buna sunt mai bune decat 2-3. Daca mai pui poze sau explici mai pe larg poate mai vin si alte idei! Bafta iti doresc!

Data Inscriere
    Feb 2009
    Varsta
    44

Multumesc .
    ... sa fim corecti pana la capat !
    Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12