GTC Auto Shop
Pagina 8 din 8 PrimulPrimul 12345678
Afisez rezultatele 71 la 75 din 75

Implicit Re: Bertone Freeclimber, Daihatsu deghizat. Noua jucarie

Citat Postat original de dcosmin Vizualizare Mesaj
    depinde ce asteptari ai si ce buget. Ce inseamna merita banutii? Cu cat vrei sa o cumperi?
    in jur de 3000 an 92 , km 140000 ...motor 1.6
    ASTEPTARI...SA MA SCOATA DIN ZAPEZI ,SA MA ADUCA ACASA (scuze de caps) sa-i dau ce-i trebuie ...cam asta
    nu-s impatimit offroad dar am ceva ierni in care am balit dupa el
    sincer imi place designul ei ,stiu sau cred ca stiu ca e destul de temeinic lucrata ,(desi in urma lecturilor despre feroza mi-a cam stat inima sa vad numai probleme de rectificari ,segmenti sparti si antigel in ulei)
    incer sa-mi fac curaj singur ca la o folosire civilizata nu-i voi vedea chiulasa la rectificat in ideea ca motorul de bmw ar fi mai bunisor
    multumesc pt postare atat tie cat si colegului care m-a mai scos din bezna ...
    Last edited by stal; 11th September 2018 at 22:52.

Data Inscriere
    Jul 2015
    Varsta
    37
    Masina
    Daihatsu Feroza F300 1.6i 1993

Vad ca esti din Iasi , eu am feroza la vanzare pe olx, am sa_ti trimit link_ul pe MP, sunt din Botosani, poti veni sa o vezi. Am topic cu ea aici pe forum.
    https://forum.club4x4.ro/showthread....541-Ferozaurul
    "If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "

Citat Postat original de jineas Vizualizare Mesaj
    Vad ca esti din Iasi , eu am feroza la vanzare pe olx, am sa_ti trimit link_ul pe MP, sunt din Botosani, poti veni sa o vezi. Am topic cu ea aici pe forum.
    https://forum.club4x4.ro/showthread....541-Ferozaurul
    merci , sunt la varstala care iubesc lucrul asa cum l-a facut fabricantul ,recunosc ca ai o masina super si sper ca-si va gasi un stapin care sa o aprecieze atat pe ea cat si pe cel care i-a purtat grija : eu sunt genul care doar lustruieste ce a facut producatorul .Privesc cu jind la pozele initiatorului topicului contemplind frumusetea ,simplitatea si caracterul acestui model..NOROCOSUL
    Last edited by stal; 11th September 2018 at 23:49.

Data Inscriere
    Jul 2015
    Varsta
    37
    Masina
    Daihatsu Feroza F300 1.6i 1993

Daca te prinde microbul, o sa sfarsesti prin a o modifica, ai sa vezi....!
    "If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "

Data Inscriere
    Nov 2010
    Varsta
    34

Ai mesaj privat, iti explic mai multe.