Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cheie antifurt roti


tommy crocodilu

Postări Recomandate

Salutare tuturor...

...cum prin fiecare firma exixta un om bun la toate...defapt cred ca este scris in codul genetic al oricarui roman sa fim buni "la toate "....al nostru om ...a comiso...Treaba sta in felul urmator...a reusit sa rupa cheia antifurt de roti..😡

Am cautat diferite solutii, dar niciuna viabila...si mai nedistructiva...sudura pe prezon...incalzirea lui cu autogenul...si luarea la ciocan si dalta a prezonului. Ideea este ca nu as recurge la aceste solutii decat in caz extrem...masina in cauza are niste jante superbe...si ar fi pacat sa sufere posibile daune...

In cautarile mele am gasit pe net doua solutii posibile...o cheie cu ace...si niste truse speciale pentru extragere prezon antifurt , cu preturi intre 32 - 480 ron. As vrea sa stiu daca a incercat cineva una din cele doua solutii...sau are vreo solutie mai buna...

Multumesc anticipat pentru orice sfat...idee

vitara - an 1995 - motor1.6L - 16V cutie automata - de padure

toyoya rav 4 - an 2005 - motor d4d - cutie manuala - de strada

SE FURA IN DRACI....DAR NIMIC NU LIPSESTE...TOTUL SE FACE REPEDE...DAR NIMIC NU-I GATA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cheie antifurt roti

 

Dupa zile de cautari a unei solutii viabile....hop si iepurele....unul din soferi de la firma avea antifurt identic pe masina personala..😂😂😂...problema rezolvata

Multumesc

vitara - an 1995 - motor1.6L - 16V cutie automata - de padure

toyoya rav 4 - an 2005 - motor d4d - cutie manuala - de strada

SE FURA IN DRACI....DAR NIMIC NU LIPSESTE...TOTUL SE FACE REPEDE...DAR NIMIC NU-I GATA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cheie antifurt roti

 

Aceeasi reactie am avut-o si eu...😂😂😂😂

Editat de Astral

vitara - an 1995 - motor1.6L - 16V cutie automata - de padure

toyoya rav 4 - an 2005 - motor d4d - cutie manuala - de strada

SE FURA IN DRACI....DAR NIMIC NU LIPSESTE...TOTUL SE FACE REPEDE...DAR NIMIC NU-I GATA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare