GTC Auto Shop
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Afisez rezultatele 11 la 15 din 15

Data Inscriere
    May 2008
    Varsta
    32

Implicit Re: Suspension lift+ body lift

Distantierele alea fac parte dintr-un kit de la francezi care costa 640 euro si vine cu tot ce trebuie pentru a inalta vitara 10cm (http://vitarasud.com/?fr_le-kit-pour-lift-10,32)

M-am hotarat,o sa ma axez pe un asemanea kit,nu are rost sa ma complic cu improvizatii.

Multumesc tuturor pentru sfaturi.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	01 KIT POUR LIFT _10cm.jpg‎ 
Views:	9 
Size:	77.8 KB 
ID:	285103  

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    38
    Masina
    Nu am , merg pe jos ...

inteleapta decizie.
    Cum suntem romani ,banii sunt asa cum sunt si vad ca esti receptiv si selectiv la idei, imi permit inca un sfat.
    Incearca local, cheltuie la fel. Bonus discutii si cunostinte pasionate,intotdeauna vei avea de invatat ceva....daca nu cumva esti cel mai invatat

Dupa ce te informezi si stii exact ce vrei si ce este mai bine pt tine ,probabil ca undeva la mai putini E decat in linkul tau (nu cu mult) vei putea sa o rezolvi local,facand acelasi lucru. Cu bonusul ca cineva a mai facut-o, stie pasii si mai are si experienta acumulata din spate...

Daca vrei sa bati din palme si gata,ia un chit cum este cel din link.... vei invata pe banii, timpul si nervii tai.

Mai sapa pe forum.
    Dacă de Óntelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
    Dream It, Do It, Live It....

Data Inscriere
    May 2008
    Varsta
    32

In momentul in care acestei investitii ii va veni randul voi conspecta piata locala dupa un asemenea kit,banui ce vrei sa imi spui.Ideea topicului era sa inteleg cu ce se mananca un kit de inaltare budget cat si unul profi,mai am multe de invatat dar cel putin mi-am facut o idee.

Multumesc

Data Inscriere
    Dec 2011
    Varsta
    34
    Masina
    Hyundai Galloper 2.5TDI LWB,Suzuki Jimny,Ford Fiesta 1.8TD,Yamaha TT600E

vorbeste cu Soso de la muresIesi mult mai ieftin
    Ever tried.Ever failed.Try again.Fail again.Fail better

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    48
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de CatalinU Vizualizare Mesaj
    vorbeste cu Soso de la muresIesi mult mai ieftin
    Daca nu mai face nebunia aia cu prelungirea cuiului amortizorului, poate da, altfel ii recomand colegului sa-si ia ceva profi, nu mantocareli periculoase......

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    &
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12