Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

navigatie pentru grand cherokee limited 3.0 ?


PDV

Postări Recomandate

  • 2 luni mai târziu...

Re: navigatie pentru grand cherokee limited 3.0 ?

 

In urma unei glume proaste dar facute bine,acum o perioada de timp un amic a umblat in setarie navigatiei (de tip vechi) la una dintre masinile ce le-am avut si a schimbat din engleza in germana. Deoarece limba germana care o stiam eu mi-a ramas mica si nu am mai purtat-o ( :grin: ),la jumatatea drumului dintre Rm Sarat si Ploiesti am oprit intr-o parcare,am download-at pe telefon Google Translate,care te poate ajuta prin scanare/traducere. In caz ca problema la @PDV inca mai persista,sau poate altcineva intampina o astfel de dilema...eu asa am iesit din impas.

:dr2

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: navigatie pentru grand cherokee limited 3.0 ?

 

Buna,

se pare ca pe masina exista o navigatie aftermarket , normal, china.

singura alternativa este sa stii ce tip/model...ala cu cifre si litere, pe urma gasesti cu google orice.

Sau fara sa desfaci ,cu putin noroc,cum spunea Filip. Daca translate ala poate scana, te-ai scos de niste butonat. Altfel cu caracterele chinezesti nu vad cum poti introduce ceva in Google Translate...

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare