Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Evaluare stare Mitsu in Bucuresti


bogdan.sb

Postări Recomandate

Salut, am un Mitsu Outlander, 2004, 100.000 km, facuti in mare parte de mine. Inca nu stiu ce sa fac: sa vand (pretul a scazut dramatic) si sa cumpar ceva mai nou sau sa mai repar cate ceva si sa il pastrez inca ...

Am nevoie de o recomandare pentru un service, unde pot sa fac o evaluare reala si obiectiva a starii masinii la un pret corect, in Bucuresti.

Va rog, pareri.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Evaluare stare Mitsu in Bucuresti

 

GTC Auto......:h5

 

Pot sa iau legatura cu cineva anume?

 

ps

Sunt putin reticent cand vine de ateliere auto pentru ca, pana in urma cu 2 luni am locuit in Sibiu, unde am avut tot felul de experiente neplacute cu diverse service-uri, de-a lungul timpului ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Evaluare stare Mitsu in Bucuresti

 

Pot sa iau legatura cu cineva anume?

 

ps

Sunt putin reticent cand vine de ateliere auto pentru ca, pana in urma cu 2 luni am locuit in Sibiu, unde am avut tot felul de experiente neplacute cu diverse service-uri, de-a lungul timpului ....

 

Pai daca esti reticent in ceea ce priveste atelierele auto, iti pot recomanda eu vreo doua ghicitori sa iti faca evaluarea ;). Alta varianta nu ai !

PS: nu trebuie sa te duci cu masina

 

Imi cer scuze pt ca poate sunt un pic rau, dar sa stii ca generalizarea nu este in obiceiul oamenilor inteligenti .

Am un client care mi se tot jelea ca vai , cat a pagubit dumnealui si ca TOTI astia care repara masini sunt niste nenorociti, hoti si nemernici ce ar trebui impuscati . Iti dai seama ca la asa ceva nu poti raspunde serios.

L-am intrebat daca e casatorit ? A zis ca da ! Ei bine ( ii zic eu) daca 3 vecine ale matali de pe scara sunt curve ...nevasta-ta cum este ???

A tacut malc , nu au mai existat discutii pe tema asta si avem o colaborare buna de f multi ani

 

La multi ani cu sanatate iti doresc !

Editat de nissan4x4

ing. Luigi PIRSU

www.nissan4x4.ro

service si tunning NISSAN

Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Evaluare stare Mitsu in Bucuresti

 

Pai daca esti reticent in ceea ce priveste atelierele auto, iti pot recomanda eu vreo doua ghicitori sa iti faca evaluarea ;). Alta varianta nu ai !

PS: nu trebuie sa te duci cu masina

 

Cu toate ca, in general, imi plac glumele, problema mea este serioasa, iar neincrederea vine dintr-un lung sir de interactiuni, sa le numesc elegant "nefericite", personale sau ale prietenilor mei, cu "mecanici" din ateliere mai mari sau mai mici.

Fara intentia de a jigni sau supara pe cineva, este cunoscut faptul ca, in Ro, sunt multi "meseriasi", inclusiv in domeniul auto ...

😔

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Evaluare stare Mitsu in Bucuresti

 

Sunt perfect de acord ca nu trebuie generalizat si printre acele "interactiuni" de care am

amintit au fost si pozitive. Insa cele negative raman in memorie, de obicei 😀😀😀

 

Si revenind la intrebarea initiala, pentru ca imi plac alternativele, mai am si alte optiuni? Sau baietii de la GTC sunt intr-adevar foarte buni si nu merita sa ma complic cautand altceva (ingorand parteneriatul cu site-ul)?

Editat de bogdan.sb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare