Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Al meu Pajero 2001.


mihai dobre

Postări Recomandate

Salutare si bine v-am gasit!

 

Dupa mai multe japoneze care mi-au trecut prin mana, de curand a aterizat in curte si acest Pajero din 2001. Nu aveam neaparata nevoie de el, dar am zis sa fie acolo in caz de iarna severa.

Ce te faci ca a inceput sa imi placa masinuta asta si de vreo luna nici nu mai merg cu altceva :-)

Ce imi place la ea in mod deosebit este conditia sa. Nu are pic de rugina, a fost data regulat cu ceara pe dedesubt si la fel am procedat si eu de curand :-)

 

P./ Pozele nu merg incarcate de pe telefon, imi da eroare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Al meu Pajero 2001.

 

Sa il stapesti sanatos! Abia astepam pozele.

Foarte tare ceea ce ai spus: Ai luat un Pajero pentru cazul in care iarna devine severa...iar tu ai un LC120 :grin:

Nemo me impune lacessit !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Al meu Pajero 2001.

 

Sa il stapesti sanatos! Abia astepam pozele.

Foarte tare ceea ce ai spus: Ai luat un Pajero pentru cazul in care iarna devine severa...iar tu ai un LC120 :grin:

 

He he.. LC 120 este o super masina. No offence, dar este din cu totul alta categorie fata de Pajero. Si dublu la bani. Din pacate, nu o mai am. Si oricum, nu prea ma lasa inima sa bag la padure o masina de peste 10k.

 

Cu Pajero e distractiv ca nu costa asa de mult, raman banuti si pentru upgradeuri. De care m am si apucat :-)

 

Chiar asa, nu stie nimeni cum fac sa urc pozele? Se pare ca acum 2 ani mi a reusit, intre timp nu mai vrea. Sa fie dimensiunea pozelor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Al meu Pajero 2001.

 

Mai facem o incercare :-)

[ATTACH=CONFIG]285979[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285980[/ATTACH]

 

misto dracia, sa o ghidonezi fericit si fara incidente ! Al meu ii 2002 insa a mai "suferit" ceva interventii estetice. Cand l-am vazut pe al tau mi-am amintit de al meu in forma initiala :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Al meu Pajero 2001.

 

Merci. Imi place sa tin masinile in starea originala.

Well, pana ma apuca modificatul :-)))

 

Oscilez daca sa ii pun sau nu snorkel si un troliu ascuns in bara fata.

O sa bag masina in teren, dar parca nu as vrea sa o zgarii. Chiar este foarte buna vopseaua si arata f bine si ca masina de strada.

 

Ah, da, si mai vreau niste proiectoare. Culmea, toate accesoriile le am pe stoc 😋

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare