Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

pajero sport 2.8 automat


dragos1111

Postări Recomandate

buna seara! ! dupa o zi petrecuta prin noroiae am ajuns acasa si am constatat urmatoare la o cutie automata pe pajero sport 2.8! senzorul rosu din bord A/T aprins,cutia schimba la turatii mult mai mari si cupleaza treptele cu intarziere plus scurgeri de ulei sub masina(presupun ca de la cutie,inca n am verificat),daca ma poate ajuta cineva cu un sfat....multumesc!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: pajero sport 2.8 automat

 

buna seara! ! dupa o zi petrecuta prin noroiae am ajuns acasa si am constatat urmatoare la o cutie automata pe pajero sport 2.8! senzorul rosu din bord A/T aprins,cutia schimba la turatii mult mai mari si cupleaza treptele cu intarziere plus scurgeri de ulei sub masina(presupun ca de la cutie,inca n am verificat),daca ma poate ajuta cineva cu un sfat....multumesc!

 

Te intelegem ca ai problema stresanta cu masina ta, dar nu-ti expune problema in mai multe locuri !

Ai primit deja un raspuns, ai rabdare ca-ti vor mai raspunde si alti colegi :

https://forum.club4x4.ro/showthread.php?95508-Probleme-cutie-automata-Mitsubishi-Pajero-Sport-din-2002!&p=1106754&viewfull=1#post1106754

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare