GTC Auto Shop
Afisez rezultatele 1 la 3 din 3
    Moderator Land Rover
    Data Inscriere
    Apr 2008
    Varsta
    51
    Masina
    Discovery 2 Td5 '00 manual, Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 4x4 '03

Implicit Prelungitor cheie fixa

Salut. Stie cieva cum se numeste pe romaneste asa ceva? http://toolguyd.com/wrench-extender-cheater-bar/ , eventual daca se si gaseste pe undeva la noi? ... stiu smecheria cu o bucata de teava dar chiar mi-as dori ceva mai elegant si mai eficient asa ca scula din link :)
    NU RASPUND USERILOR CU PROFIL INCOMPLET LA MASINA(model, an, motor, transmisie), NU RASPUND PE PM LA PROBLEME TEHNICE SAU DE INTERES GENERAL

Discovery Td5 ES , "00. manual, ECU tunat, intercooler marit...merge de rupe
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Jan 2010
    Varsta
    39
    Masina
    mercedes G 250gd

Implicit Re: Prelungitor cheie fixa

Daca ar fi s-ar numi exact cum ai zis prelungitor cheie fixa, la noi ma indoiesc ca vei gasi dar poti comadna in Germania, universal Verlängerung - Geschmiedete Ausführung am vazut ca corta in jur de 60 Eur.

Moderator Land Rover
    Data Inscriere
    Apr 2008
    Varsta
    51
    Masina
    Discovery 2 Td5 '00 manual, Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 4x4 '03

Implicit Re: Prelungitor cheie fixa

Da, am vazut si in UK cu vreo 35 Lire ... eu speram sa gasesc apropape de pretul din USA cu vreo 30 Dolari ceva pe plan local
    NU RASPUND USERILOR CU PROFIL INCOMPLET LA MASINA(model, an, motor, transmisie), NU RASPUND PE PM LA PROBLEME TEHNICE SAU DE INTERES GENERAL

Discovery Td5 ES , "00. manual, ECU tunat, intercooler marit...merge de rupe
    To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.