Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !


Astral

Postări Recomandate

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

La Multi Ani!!!

Multumiri celor care gazduiesc acest forum si tuturor care au contribuit la existenta lui.

Super fain aceasta comunitate.

Imi cam lipsesc discutiile si temele despre off road care sunt din ce in ce mai putine dar totusi ma simt bine aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

La multi ani!

"If you see someone repairing a Daihatsu, call 112. Daihatsu don't have problems "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

Toate cele bune pentru forum.

 

Am fost la începutul lunii mai în România, iar Land Rover Discovery II mi-a făcut rău.

Am primit ajutor de la acest forum. Mulțumesc.

Mulțumesc administratorilor acestui forum pentru ajutorul lor și colegul meu Ovidiusz din Oradea.

Salutări din Polonia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

Am ajuns pe forumul 4x4 prin niste linkuri si eram suparat ca nu pot vedea pozele decat dupa un numar de postari.

Am ajuns la poze si apoi la subiecte despre propRiile masini.Cand am inteles calitatea postarilor ,am luat totul de la inceput ,de data asta indiferent de marca masinii ,iar dupa cateva saptamani am ajuns la ""mesajele nu au fost actualizate""

 

Mare stima colegilor care ajuta cu sfaturi si pareri tehnice si La multi ani forum4x4!

 

ps. si acum mai citesc cate un topic precum Suzuki chiar daca nu voi cumpara vreodata masina:grin:

Editat de Astral

Am in curte un englez si un american

:F

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

Chiar ma uitam la un moment dat la data de înscriere pe forum si m-am minunat cat de repede au trecut 10 ani cand ai atatea lucruri bune de învățat și nu te plictisești.

 

La mulți ani :cl !

 

Mulțumim tuturor celor ce depun eforturi pentru a susține această platformă up-to-date 24/7 :h5

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

Multi Ani si de acum incolo!

In era Facebook, inca aceasta platforma mai poate fi de folos prin informatia adunata aici in 11 ani. Forumul are o istorie si va mai avea multe de spus.

 

Numai bine si celui mai dedicat administrator al acestui forum, @Astral, @Vstef cu partea tehnica cat si moderatorilor!

Numai bine de asemenea si membrilor care utilizeaza si ajuta la dezvoltarea forumului Club4x4!

 

:cl

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

Cu toate feisbuCURile si cu tot OATZapu ...tot aici ne-am cunoscut, ne-am impulit, ne-am impacat, ne-am bucurat, ne-am unit, ne-am dezbinat ...si tot aici ne vom vedea ...mereu!

 

La multi ani comunitatii!...sa ne vedem aici ...si peste 50 de ani ...si cu aia mai odihniti ...peste 108 ani! :ha:

  • Like 1

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 15 mai 2018 - 11 ani de forum Club 4x4 !

 

La multi ani si din partea mea si multumiri pentru tot !!! Bafta in continuare si la mai mare!!!:cl

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
Salutare grup, am si eu o simplă întrebare ,ce parere aveti despre o Navara 2.5 4x4 din 1999 ,2000. ? MULȚUMESC

 

Sunt sanse mult mai mari sa primesti un raspuns daca deschizi un topic aici: https://www.club4x4.ro/forum4x4/forum/masinile-noastre-sau-ca-si-ale-noastre/nissan/navara-pick-up :oc

Toyota LJ 70

Transsylvania Off Road Club

www.helpdani.eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a resetat ca important acest subiect
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare