GTC Auto Shop
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Afisez rezultatele 11 la 16 din 16

Data Inscriere
    Jan 2010
    Varsta
    42
    Masina
    WH

Implicit Re: Mitsubishi Outlander PHEV

Eu gasesc util si interesant topicul asta. Masina are niste solutii tehnice interesante si ar fi de urmarit evolutia lor in timp si feedbackul utilizatorului.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Data Inscriere
    Dec 2012
    Masina
    Honda CR-V 2.0 150 CP

Masina asta nu este o masina de off-road in adevaratul sens al cuvantului. Doar ca unii dintre noi, nu facem off-road in adevaratul sens al cuvantului. Ci un "off-road" prin noroaiele de langa/si din Bucuresti, prin nametii de zapada de langa/si din Bucuresti! Si cate un forestier pe la munte.

Asa ca o masina ca asta este utila unora ca mine, care, maine poimaine, cand benzina trece de 10 lei, miscarea pe curent pentru 2-3 km suna foarte bine. Si atunci, spre ce te indrepti daca nu stii cum functioneaza, cum se comporta in timp? Sa fim seriosi, piata spre asa ceva se indreapta. Iar pentru utilizare zilnica e mai buna decat un tot teren. Deci eu sunt pro acest topic si chiar imi placuse cum a inceput descrierea.

Keep up the good work!

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    39
    Masina
    Duster 2012, Vitara 2016

Inca un UP.
    nu inteleg ce discutii au fost si daca a fost moderat topicul in acest sens. Nu ar trebui sa te superi. fiecare intelege altceva din discutia inceputa de tine.
    Din pacate mergem in directia electrica, indiferent ca ne place sau nu. Nu suntem in Africa sau Australia cu nevoile si obligativitatea lui Toyota 4x4 si foi arc
    Este 4x4 deci se poate discuta despre ea. Cat si daca face offroad este doar alegerea posesorului.
    Consider foarte ok orice informatie de la un posesor.

Adica putem sa citim despre probleme simple la bujii ,compresie tremurat de roti la o rabla de 2-5 mii E , chestii care se pot rezolva cu un studiu al forumului de o zi, si nu potem afla info despre ultima tehnologie aplicata de la un user? indiferent ca-si lauda sau nu masinuta proprie? asta face si ala cu masina de 2000E si 20 ani, stim deja.

restul de info noi-tehnologii-functionare, probleme in timp insa, nu vin acolo sunt mult mai greu de gasit decat ce ulei se pune in difff-ul unei rable de 20ani..........

Plummer, imi pare rau daca cineva a inteles altceva din topicul tau. incercam sa invatam ceva nou din orice. cine vrea, cine nu, poate trece la urmatorul topic....
    PS: pune pozele inapoi te rog ,nu mai pune totul la inima. Te enervezi degeaba.Intotdeauna o sa fie cineva sa aiba ceva de comentat.la subiect, pe langa ,oricum .este un forum si toti avem drptul sa spunem ce credem,mai mult sau mai putin inspirat.
    dar dreptul il avem.
    Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
    Dream It, Do It, Live It....

Data Inscriere
    Nov 2007
    Varsta
    42
    Masina
    Y61 STF30 putin zgariat

Si de la mine un UP, in ciuda faptul ca poate ti-am parut mai carcotas ...Pune mana si scrie pe topic cu bune cu rele ...asta e feru ..."vibrator" ... Nu te mai supara ca fata mare ...Acum ca e ziua cadourilor ti-am ridica si statuie dar nu se incheaga cimentul ...e prea frig ...Porumbeii s-au dus pe pustiu, i-au mancat pisicile ...

PS ...daca lasi treaba neterminata, te caut unde stai in Anglia si iti dau foc la usa!
    consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Data Inscriere
    Jan 2008
    Varsta
    39
    Masina
    Duster 2012, Vitara 2016

Citat Postat original de Yonutz Vizualizare Mesaj
    Si de la mine un UP, in ciuda faptul ca poate ti-am parut mai carcotas ...Pune mana si scrie pe topic cu bune cu rele ...asta e feru ..."vibrator" ... Nu te mai supara ca fata mare ...Acum ca e ziua cadourilor ti-am ridica si statuie dar nu se incheaga cimentul ...e prea frig ...Porumbeii s-au dus pe pustiu, i-au mancat pisicile ...

PS ...daca lasi treaba neterminata, te caut unde stai in Anglia si iti dau foc la usa!
    ai drek franceji
    Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
    Dream It, Do It, Live It....

Administrator
    Data Inscriere
    Oct 2008
    Varsta
    48
    Masina
    Toyota LC KZJ 78

Citat Postat original de plummer Vizualizare Mesaj
    @Astral, as dori sa inchid topicul.
    Nu ii vad rostul, chiar vroiam sa vin cu ceva proaspat , cu ceva idei noi; Insa daca lumea nu e pregatita pentru asa ceva, mi se pare normal sa ma retrag cu fruntea sus.

Multumesc
    Da, dar ce vina aveau pozele ?!?
    Acum a ramas topicul asta ca un rahat !

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
    &

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12