Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?


abunea

Postări Recomandate

Salutare, ma duc azi sa vad un Y61, din 1999, 2.8, inmatriculat pe Constanta. Masina e in Bucuresti, deci posibil sa fie samsar.

 

Masina e deja echipata binisor pt offroad, asa ca ma gandesc ca poate a mai vazut-o cineva de pe forum si poate sa imi dea niste informatii despre trecutul ei.

 

1753548515_patrol1.thumb.jpg.3071ac3f93bd6c84ed587b36625448e1.jpg886700948_patrol2.thumb.jpg.edc36c1d2b43ee40c15c1392356428e5.jpg

Editat de abunea

- O | | | | | | | O -

 

- O IIIIIII O -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

Salutare, nu cunosc obiectul dar dupa numar cred ca stiu proprietarii. Este o firma de crewing, au multe masini de genul asta dar nu le-am vazut niciodata inNamolite. Sunt mai mult preparate de fite.

Editat de Astral
Cu doi N....https://forum.club4x4.ro/showthread.php?50746-Dictionar&p=1072511#post1072511
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

Mersi! Am fost azi sa o vad, masina are semne normale de utilizare in teren (mai o indoitura pe ici pe colo), are probleme la sasiu in partea din spate, atat pe stanga cat si pe dreapta. Pe partea stanga se vede prin sasiu. Se poate repara, dar alti bani alta distractie.

 

Posibil sa nu fie din lotul ala, desi numarul corespunde.

- O | | | | | | | O -

 

- O IIIIIII O -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

salut, este o masina echipata de mine. Informatiile privind bunurile unui client , in ceea ce ma priveste, sunt confidentiale! cu scuzele de rigoare, consider nedemn sa ceri informatii intr-un spatiu public despre un obiect apartinand altui om. poti, contra cost, sa ceri RAR info privind km masinii, cam atat.

ing. Luigi PIRSU

www.nissan4x4.ro

service si tunning NISSAN

Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

Salutare, nu prea inteleg de ce e nedemn... Cam la asta foloseste rubrica asta, nu?

 

Nu cer informatii degeaba, cer informatii ca sa vad daca dau banii pe bunul respectiv, ca omul ala aia vrea, banii mei. De aia a postat masina aia pe OLX, intr-un spatiu public. Nu m-am apucat sa ma interesez despre o masina vazuta pe strada.

 

Suntem in era informatiei, nu vad ce strica sa cer niste informatii. Poate cineva stie masina aia si a fost rasturnata, etc. E o masina SH, iar orice informatie poate fi folositoare.

 

Nu ma asteptam ca tu, daca ai preparat-o, sa zici ceva. E normal sa nu.

Editat de abunea
  • Like 2

- O | | | | | | | O -

 

- O IIIIIII O -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

Abunea nu a cerut date despre om(nume, cnp, adresa etc) a cerut date despre starea tehnica si utilizare a masinii.

Daca cel care a preparat-o se fereste sa ofere detalii, eu unul inteleg ca ceva nu este in regula la masina.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

salut, este o masina echipata de mine. Informatiile privind bunurile unui client , in ceea ce ma priveste, sunt confidentiale! cu scuzele de rigoare, consider nedemn sa ceri informatii intr-un spatiu public despre un obiect apartinand altui om. poti, contra cost, sa ceri RAR info privind km masinii, cam atat.

 

Nu cred ca a cerut nimeni detalii despre om, cat a investit in masina, cati bani ti-a dat sa prepari masina, facturi doveditoare, vinul masinii, copii dupa talon/civ sau alte detalii private. A cerut detalii publice. Daca ar fi o masina cinstita, ai fi putut spune doar atat: a fost preparata de mine si o recomand. Dar sa spui ca este nedemn sa ceara detalii despre masina in spatiul public ==> ca acele concluzii trase de abunea sunt adevarate: " are probleme la sasiu in partea din spate, atat pe stanga cat si pe dreapta. Pe partea stanga se vede prin sasiu". Sau tocmai asta te-a suparat?

 

Interesant faza cu plata la RAR, deci daca dai bani pentru informatie, este demn, daca nu, nu!

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Patrol Y61 2.8 de Constanta - il cunoaste cineva?

 

RDk84 nu m a suparat nimic, nici sasiul nici altceva ca nu eu am gaurit sasiul ala ,daca o fi gaurit sau nu , ca eu masina aia nu am vazut o de ceva vremuri, ci timpul si zoaiele ce au trecut peste el.

 

Ma intreb cand formulezi asemenea postare la ce te astepti? sa iti sune telefonul cu informatii "pe nasoale" ca sa ai cu ce sa scazi pretul ? sau poate careva sa te convinga sa scoti banii din buzunar in conditiile cand ai dubii despre starea masinii si discutia cu proprietarul nu te convinge? .....aiurea

 

Cine vrea sa cumpere o masina , daca e necunoscator, merge la service si o verifica , , ...nu sta sa intrebe in vecini daca scoate fum dimineata sau pe forumuri daca e gaurit sasiul .

 

Sanatate , noroc si revizii bune pe laptop va doresc

 

RDK84 -Ce dimensiune de simexi ai pe Honda aia crv? Intreb pt o prietena....

Editat de nissan4x4

ing. Luigi PIRSU

www.nissan4x4.ro

service si tunning NISSAN

Facebook PAGE: NISSAN4x4 SERVICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare