Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Intalnire Daihatsu


grigsilviu

Postări Recomandate

  • 2 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Intalnire Daihatsu

 

Salut, masina mea este inca ''pe dreapta'' azi vreau sa-i incarc bateria si sa incerc sa-i aerisesc franele ca sa o duc undeva sa termine cu franele.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Salut, masina mea este inca ''pe dreapta'' azi vreau sa-i incarc bateria si sa incerc sa-i aerisesc franele ca sa o duc undeva sa termine cu franele.

 

Pai vii cu Dusterul nene ca doar te-ai innoit sa vad si eu cum e. E soare afara frumos .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Haideti sa ne vedem cu ce o vrea fiecare ca pana la urma daca ne facem un obicei la un moment dat o sa venim si cu Daihatsu :) Ca fapt divers ieri am fost la un showroom sa vad un Jimny nou...ma gandeam destul de serios sa iau unul in ciuda dimensiunilor si a motorului. Aproape ca trecusem peste aceste prb. relative dar...am vazut niste suduri pe sasiu care nu erau din fabrica acoperite bine cu vopsea si deja era punct de rugina. Iarna asta cel putin tot cu Daihatsu o sa fiu, mai rau este sa nu puna astia vreo taxa sau impozite care sa faca mentinerea unui Rocky diesel in circulatie imposibila pentru mine.

Editat de Ignis
:cl Ignis 4x4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Haideti sa ne vedem cu ce o vrea fiecare ca pana la urma daca ne facem un obicei la un moment dat o sa venim si cu Daihatsu :) Ca fapt divers ieri am fost la un showroom sa vad un Jimny nou...ma gandeam destul de serios sa iau unul in ciuda dimensiunilor si a motorului. Aproape ca trecusem peste aceste prb. relative dar...am vazut niste suduri pe sasiu care nu erau din fabrica acoperite bine cu vopsea si deja era punct de rugina. Iarna asta cel putin tot cu Daihatsu o sa fiu, mai rau este sa nu puna astia vreo taxa sau impozite care sa faca mentinerea unui Rocky diesel in circulatie imposibila pentru mine.

 

Haideti sa ne vedem weekend ul ce urmeaza. Mai stam de vorba, una alta.

Ignis, sa imi dai mesaj privat cu nr de tel ca poate imi zici cu ce trebuie dat pe dedesubt de protectie pt iarna.

Catalin Capone vad ca a fost plecat la tabla butii weekendul asta.

Vad ca nu prea intra lumea pe aici, sau intra si nu posteaza nimeni.:))

Fiecare sa vina cu ce vrea, era ideea astia cu Daihatsu sa ne vedem ca sa mai schimbam o opinie, o impresie. Un pic de socializare nu strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Hai care vine in weekend intr-o parcare sa mai stam de vorba? ignis, catalin, mai e un domn din Bucuresti 4x4, poate vine si el. Ce ziceti?

 

suna bine. as veni si eu cu colegul Boldeanu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 săptămâni mai târziu...

Re: Intalnire Daihatsu

 

Ne vedem si noi Duminica pe undeva? Cine e dispus sa dea un semn. La ce taxe aud ca vor astia sa introduca...pe mine in curand ma scot din circulatie.

 

Eu sunt in Bucuresti duminica, deci pot veni. Daca tot ne vedem poate rezolvam si cu ceara. :))

Restul nu se baga nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Intalnire Daihatsu

 

Nu prea suntem uniti in comunitatea asta :) Nu se leaga nimic.

 

Caphone cred ca ar veni, dar trebuie anuntat dinainte. In rest mai sunt cativa prin Bucuresti cu FEroze, dar vad ca ei nu se baga. Sau nu citesc topicul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Eh asa e cu masinile astea uneori. Si eu am de schimbat un rulment spate dupa ce asta vara i-am demontat si erau ok...o iau de la capat. Azi pe dupa amiaza sunteti careva doritori? Ne vedem prin centru o pta. Victoriei ceva?

:cl Ignis 4x4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Eh asa e cu masinile astea uneori. Si eu am de schimbat un rulment spate dupa ce asta vara i-am demontat si erau ok...o iau de la capat. Azi pe dupa amiaza sunteti careva doritori? Ne vedem prin centru o pta. Victoriei ceva?

 

Eu o sa ies prin oras azi. Daca vreti ne putem vedea la piata Victoriei? E soare, frumos afara? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Eu sunt din Craiova si aici avem 4 Feroze toate dintre care una este la cineva care a luat-o sa o revanda iar restul nu ne cunoastem intre noi. Eu nu am cu cine ma intalni aici, Bucurestiul este departe pentru o intalnire de 2-3 ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Intalnire Daihatsu

 

Eu sunt din Craiova si aici avem 4 Feroze toate dintre care una este la cineva care a luat-o sa o revanda iar restul nu ne cunoastem intre noi. Eu nu am cu cine ma intalni aici, Bucurestiul este departe pentru o intalnire de 2-3 ore.

 

Careva iese la soare azi?:)) Rocky, Feroze? Facoceri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Intalnire Daihatsu

 

Daca vreti astazi eu sunt disponibil. Putem face un grup pe whatapp pentru comunicare mai usoara. Trimiteti nr. pe privat si ma ocup.

E maine plec din tara o perioada.

:cl Ignis 4x4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare