Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topic de prezentare a membrilor

ALF-DMAX

Recommended Posts

Re: Topic de prezentare a membrilor

Si inca ce Samurai!!!!

Andrei si tatal sau fac o echipa de exceptie. Sunt onorat sa va fiu prieten!

:W

Mmmmm... NISSAN!

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

- Off Road Club Sibiu -

Bun gasit tuturor

Ma numesc Florin Stoian sunt din Constanta si proaspat posesor al unui Jeep Wrangler din 2001

Ocupatia principala este agricultura (legumicultura) si din cauza meserie nu imi este frica de noroaie

Multumesc administratorului, moderatorilor si utilizatorilor forumului ptr. onoarea de a fi membru :cl

Guest cristi01

Va salut! Numele meu este Cristi, sunt din Constanta si momentan sunt posesor de renault clio bicorp 1,4 16v...dar pe care il vand in 2-3 zile. Va urma un Suzuki Jimny nou pentru a imbina plimbarile la munte cu utilizarea zilnica in oras.

In scurt timp sper sa imi pot prezenta si noua mea masinuta.

Acest forum este grozav, am invatat o groaza pana acum :wink:

Hey...New Member! Ioana din Rm.Valcea,deocamdata fara carnet(in curand implinesc 18 ani).Offroad-ul in sange,se trage de la tata.... :bannana

Diavolul nu s-a născut cu coarne – i le-a pus femeia....

Buna ziua tuturor!

Ma numesc Vasile,sunt din Cluj-Napoca si sunt posesor de Opel Vectra 2000 turbo 4x4(204CP).Natura ma cheama....dar Opel-ului meu nu-i place decat asfaltul de calitate.Ma gandesc la un tuning WRX pt. Opel dar si la un frate 4x4 off road sa-i tina de urat.Bineinteles ca sunt la moda si eu,adica "in criza",asa ca dimineata cand ma trezesc realizez ca gandurile de mai sus sunt,din pacate,vise frumoase :sr .OK..ma ridic din pat dar...continui sa visez ca-i mai frumos asa :app .Totusi realizez ca intr-o zi voi fi nevoit sa ma trezesc la realitate si sa castig la loterie...pardon-reluam:sa ma trezesc la realitate si sa vand/schimb Opel-ul turbat pt un 4x4 de teren ca sa pot raspunde chemarii :) .

AroM461

Salut membrii clubului.

Ma numesc Iulian Popescu, varsta 39 ani din Giurgiu. Sunt posesor al unui SJ 413 model 98 achizitionat din Bulgaria anul trecut de la Clubul de Off-road Bulgaria (Russe). Detin o afacere proprie (coafor) din care imi satisfac hobby-ul. Mai am putin pana imi definitivez proiectul deoarece SJ-ul era pregatit mai mult pentru distractie decat pentru off-road. Sper sa fiu acceptat de membrii clubului chiar daca nu posed suficiente cunostinte de off-road si sper ca acestia sa nu ma traga de urechi in momentul in care pun intrebari care lor le-ar parea simple.

Multumesc frumos.

Imi cer scuze.. Serban ma numesc si sunt Bistritean...

prima experienta cu o masina de teren am avuto cu un Defender a unui verisor si ma cam prins rau .. binenteles ca eu imi doresc ceva mai accesibil (ieftin) pt. mine si ceva care sa folosesc si aproape zi de zi ....deci o toyota

Nu ma rog pentru un bagaj mai usor, ci pentru un spate mai puternic. Phillips Brooks

Salut sunt Costin din Bucuresti imi cer scuze ca nu m-am prezentat la inceput.

Din pacate inca nu am un 4x4.. masinuta mea este un opel astra escapadele off road sunt mai peste tot din pricina suspensiei sport :P

http://img191.imageshack.us/img191/6961/dsc03082x.th.jpg

Sper sa intru in randul vostru cat mai curand.

salut! sunt ady din Constanta si pasiunea de pescar ma baga si prin noroaie, va multumesc ca existati,am invatat multe lucruri de cand bantui pe aici, terrano 1 din 92 .2.7td

Buna. Sunt Stefana si sunt din Suceava. Momentan sunt pasager dar cu putin noroc in cateva luni ( 3-4) voi fi si pilot. Deocamdata ma uit la masinutza cam asa :app dar nu pot sa ma ating de ea slp . In noroaie nu pot sa spun ca sunt initiata in totalitate dar imi place foarte tare in teren. Sper sa mai invat si eu una alta de pe la seniori si sa-mi iau carnetu cat mai repede. :uameni

Va salut,

Asa cum cere regulamentul, o sa fac o scurata prezentare.

Student, arhitectura, primul contact cu "fenomenul" LADA NIVA 1.7 1992 carburatie.[+ multe ore petrecute in service alaturi de ea]

Forum "mama" 4x4mania, de unde rezulta si primul diferential distus, la Cheia.

Mult spor la norioi!!!

Salut ! M-am inscris ieri 25 iunie 2009 dar nu m-am prezentat conform regulamentului.

Ma numescc Preda ion, sunt din Bucuresti si am un Nissan Terrano -1-, din 1991, de 3 ani ,Hobby agricultura si 4x4.

Bine v-am gasit ! :hi

nisan terrano 2700TD 91 (masina de iarna) VW Bora 4motion (masina de vara) Land rover freelander 2004

Salut,

Ma prezint

Multe si nebanuite succese!

Atasat Cotetzele mele

Mosu, Mosu, ce de lucruri am aflat despre tineeee! :happy Sa intelegem ca esti crescator de gaini (cu cotetzele...) Eu nu inteleg de ce sunteti asa secretosi... oricum, :W

PS. Acu' pe bune - prezentarile astea gen "flit" au un iz de lipsa de respect . Parerea mea! :P

Nissan Terrano II SGX - 2.4i - 1994- SWB - Strajerul

NISSAN DRIVER

Salut,

Ma prezint

Multe si nebanuite succese!

Atasat Cotetzele mele

Mosu, Mosu, ce de lucruri am aflat despre tineeee! :happy Sa intelegem ca esti crescator de gaini (cu cotetzele...) Eu nu inteleg de ce sunteti asa secretosi... oricum, :W

PS. Acu' pe bune - prezentarile astea gen "flit" au un iz de lipsa de respect . Parerea mea! :P

bigdaddy, crezi ca intereseaza pe cineva detalii ...ani, insurat, meserie, ....detaliile necesare sunt completate la inscrierea pe forum!

o zi buna si nu mai fi carcotas!

Nu sunt carcotas, dar cred ca vei ramane surprins de anumite lucruri ... da, pe unii chiar ii intereseaza macar cateva detalii despre cel cu care incearca sa lege o discutie, respectiv are placerea de a se intalni la o "prieteneasca" sau la un event ca SuzukiFest sau MMOF.

Toate cele bune! :hi

Nissan Terrano II SGX - 2.4i - 1994- SWB - Strajerul

NISSAN DRIVER

Guest rally8

Va salut , ma numesc Marius am 43 de ani sint din Sibiu am un Opel Frontera Sport 2.0 i.

In alta ordine de idei lucrez la reprezentanta Subaru din Sibiu si m-as bucura sa va pot fi de folos acelora care poseda un "utilaj" al acestei marci si nu numai...

Va salut , ma numesc Marius am 43 de ani sint din Sibiu am un Opel Frontera Sport 2.0 i.

In alta ordine de idei lucrez la reprezentanta Subaru din Sibiu si m-as bucura sa va pot fi de folos acelora care poseda un "utilaj" al acestei marci si nu numai...

Bine ai venit!

Conform a ceea ce am promis in acest topic viewtopic.php?f=19&t=9601

fiind utilizatorul cu nr. 3000, beneficiezi de un mic premiu constand intr-un set de materiale promotionale Club4x4 (tricou, sapca si am adaugat si o pelerina de ploaie).

Te rog sa imi dai un mesaj privat cu marimea necesara pentru tricou si adresa unde sa trimit coletul.

Bata

Max

admin