Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topic de prezentare a membrilor

ALF-DMAX

Recommended Posts

Guest eugenprts

Re: Topic de prezentare a membrilor

Salutare,

Eugen Proteasa, topograf - Ramnicu Valcea

Pasiunea mea este sa fiu in natura (se pare ca mi-am ales bine meseria). Imi place foarte mult sa ma plimb prin padure cu bicicleta, am cativa prieteni cu care ies saptamanal. De ceva timp am si un Mitsubishi Pinin pe care il folosesc cand merg in teren si la iesiri de weekend.

Guest jeep92

Va salut,

Numele meu este Alex,am 25 de ani,sunt kinetoterapeut,am avut nevoie de niste informatii in legatura cu niste jante de Jeep,pe care le-am primit in scurt timp, multumita voua,asa am hotarat sa raman pe forum si sa aflu lucruri noi.Masina mea este un Golf.Intentionez in viitor sa-mi cumpar un Jeep Wrangler mai vechi,cu care sa urc pe dealuri si munti.

Va multumesc ca m-ati primit!

Salutare tuturor,

Am inteles ca asa e frumos sa te prezinti.

Eu sunt Adrian am 28 ani si sunt posesroul unui Freelander 2004 cu facelift in 2 usi.

Land Rover Freelander TD4

Range Rover Sport HSE

Salut.

Numele meu este Eugen sunt din Buzau pentru moment sunt in Iraq, sunt posesorul unui Fiat Doblo Panorama pentru moment,iar ca masina de serviciu am un Chevrolet Tahoe.

in viitorul apropiat vreau sa imi cumpar un Mitsubishi Pajero sau un Mercedes G class,nu sunt prea hotarat inca.

Va multumesc pentru oportunitatea de a ma altura forumului dumneavoastra.

"Planning is bringing the future into the present so that you can do something about it now."

-- Alan Lakein

Salut,

Sint Nicu, am 33 de ani, nu am inca 4x4, dar sper sa rezolv in curind "problema". Am pus si un anunt la sectiunea de cumparari.

Caut o masina pentru off-road usor, in special pentru excursii la munte.

Suzuki Jimny 1.3i 2004

"There is nothing wrong with the planet... people are f*cked" - George Carlin Saving the planet

Guest free spirits ride

Suntem ASOCIATIA AGNITA FREE SPIRITS , din localitatea AGNITA judetul SIBIU.

Unul din obiectivele noastre este promovarea si organizarea de intalniri Off-Road.

Va dorim noroi sub roti :hi

• 4 weeks later...

Salut, mihnea din craiova, posesorul unui cotet :) (cum citeam prin paginile acestui forum ca este alintat) numit ssangyong musso 2.9 td, fara mari modificari pentru moment dar chiar si asa cu ceva apetit pentru orice in afara de asfalt. S'auzim numai de bine! :hi

Salut sunt Catalin din Bucuresti am 29 de ani o Dacie Supernova (spart baie de ulei acum 2 ani pe drumul Zarnesti-Plaiul Foi :)) sunt sef de depozit am un caine boxer si intentionez sa imi iau un Mithubishi (ma duc sa il vad vineri sper sa fie ok).O zi buna.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Malai, am facut un topic nou in loc sa scriu aici. Trebe sters zic. Scriu acilea deci:

Ziua buna. Is mai la inceputuri dar va urmaresc mai de demult.

R.R = Roxana Radu.

Copchilu = Toyota LC J9 '98 3.4 6V ( :grin: )

Pilot = Fido, westie terrier - http://www.roxanaradu.com/wp-content/up ... padure.jpg

Buna ziua la toata lumea ,acum mi-am dat seama ca nu am facut nici o prezentare.

Ma numesc Florin Stanila (nashu mare),casatorit ,doi copii,locuiesc in Bucuresti.

Prima iesire a fost la Baia Mare in 2008,dupa ce am achizitionat un NISSAN PATROL de la Nike predat cu tot cu virusul 4x4.Sanatate la toata lumea si sa ne vedemm cu bine la viitoarele intalniri (Agnita si Baia Mare).

s

scuze cu prezentarea nereusita dar nu ma pricep prea tare la calculatoare nu este punctul meu forte scuze daca am fost nepoliticos va rog sa ma ajute cineva ce pasi trebuie sa urmez multumesc

salutare sunt Liviu din bucuresti,nou venit pe aici dar pasionat..bafta tuturor si o zi buna

Guest navigator 2007

Salutari!

Ma numesc Diana. Sunt din Constanta, casatorita cu gemeni de 9 luni :grin: . Am avut noroc sa am parte de masini 4X4 de cand mi-am luat permisul (la 16 in Canada) si acum sunt posesoarea unui Lincoln Navigator din 2007.

Sanatate la toata lumea si o zi buna!

nav15.jpg[/attachment:3m23su8o]

Salutari!

Ma numesc Diana. Sunt din Constanta, casatorita cu gemeni de 9 luni :grin: .

Ce dulce`i limba romaneasca :ha: :x :h5

~ Silence is a gift ~

~ Learn to value its essence ~

Salut pe toat? lumea!

M? numesc Julien Oncete,am 38 de ani,sunt economist de meserie ?i sunt din Rm.Vâlcea.Am auzit de voi de la Soimu prima dat? pe un alt forum.Momentan nu am ma?in? dar inten?ionez s?-mi cump?r un Defender 110,poate anul ?sta...

Prezentare sean70

Va salut pe toti!

Ma numesc Florin,sunt inginer ca formatie profesionala,am 39 de ani si sunt din Bucuresti.Am descoperit forumul de ceva timp si l-am urmarit aproape zilnic.Va multumesc tuturor pentru informatiile pe care le impartasiti pe acest forum.Nu sunt chiar un impatimit de offroad dar nici nu ratez vreo ocazie de a iesi de pe sosea cand conduc Nissan-ul (Navara D22 - 2004) pe care il avem la firma.Microbul noroaielor l-am luat de la o Niva acum cativa ani si se pare ca boala evolueaza,asa ca m-am inscris pe acest forum pentru tratament.

Discovery 4 2010

Discovery 2 2000

Defender 90 1997