Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Recomandare service injectoare in Bucuresti


SkanderV

Postări Recomandate

Salut,

As avea nevoie de un service pentru testare (si eventuala reparatie) injectoare diesel in Bucuresti.

Gasesc multe pe Googu dar cand ai prea multe optiuni nu stii ce sa alegi.

Are cineva vreo recomandare?

 

PS: In caz ca e important la alegerea unui service, nu stiu ce exact ce model de injectoare am pe masina. OEM-ul pare sa fie Siemens VDO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare service injectoare in Bucuresti

 

Salut! Eu am apelat pana acum la Express Diesel, cam scumpi dar la final nu mi-a parut rau!

E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra. (Jules Renard)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare service injectoare in Bucuresti

 

Salut,

 

La Filaret pe strada Cutitul de Argint este un service al unui turc Taji, de departe este cel mai bun din Bucuresti.

 

Lucrez cu el de aproape 20 de ani, nu ma dezamagit niciodata.

 

Bogdan

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare service injectoare in Bucuresti

 

Salut,

 

La Filaret pe strada Cutitul de Argint este un service al unui turc Taji, de departe este cel mai bun din Bucuresti.

 

Lucrez cu el de aproape 20 de ani, nu ma dezamagit niciodata.

 

Bogdan

 

Mersi mult. Am tot auzit de el dar nu stiu exact unde e sau o modaliate de contact.

Poti sa-mi trimiti info pe PM?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Recomandare service injectoare in Bucuresti

 

Incearca la 0744875531, dar este foarte simplu de ajuns cum intri pe strada Cutitul de Argint dinspre Autogara Filaret mai mergi 200 de m si intr-o curba unde se bifurca drumul o sa vezi pe partea stanga scris service si acolo este, oricum cand ajungi in zon asi intrebi de el toti stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare