Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Atasare imagini


Max

Postări Recomandate

Va rog ca sa limitati dimensiunile pozelor atasate la 800 de pixeli latime si 600 de pixeli inaltime. Este necesar pentru a uniformiza imaginea forumului.

 

Poze in format mare se vor putea pune in galeria de poze a forumului care va fi gata in curand.

 

Multumesc

 

Max

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator koala

Ar trebui ca forumul sa nu permita atasarea pozelor care depasesc limitele :

 

- sa zicem 800x600 pixeli

- sa zicem 200 Kb

 

... se face din setarile forumului ... sigur ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Re: Atasare imagini

 

Salutare nu ma ajutati si pe mine?Am setat azi aparatul pe cele mai slabe setari si poza are vreo 640x480.Am mai micsorato in paint si nu se mai vede nimic.Cum fac sa-i reduc dimensiunea??

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Atasare imagini

 

Salutare nu ma ajutati si pe mine?Am setat azi aparatul pe cele mai slabe setari si poza are vreo 640x480.Am mai micsorato in paint si nu se mai vede nimic.Cum fac sa-i reduc dimensiunea??

Printezi fotografia,iei un subler,masori 640/480,marchezi si tai....dupa care scanezi ce ai taia si uploadezi! Simplu! :h5 :P

Glumeam.Cel ami simplu este sa le micsorezi cu Microsoft Ofiice Picture Manager.Ai acolo o obtiune de "edit pictures" dupa care dai click pe Resize.De aici e simplu.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: Atasare imagini

 

vso image resizer .... descarca aici : http://rg.vso-software.fr/products/imag ... esizer.php

 

program mic , functioneaza perfect ..., este tot timpul la indemana , doar faci clic dreapta pe o poza si e acolo .....poti redimensiona poza ca marime cat si in rezolutie .... recomand cu caldura ... fierbinte a-si spune ...!!!

cumpar oblon patrol 260 la 2 usi ...!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 9 luni mai târziu...
Vizitator jagermeister

Re: Atasare imagini

 

Nu reusesc sa pun poze ptr ca nu am rubrica cu atasamente ,sub 'alte optiuni' am 'urmarire discutii' deci nu arata ce ai pus in poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Atasare imagini

 

Cum Doamne iarta-ma ati gasit topicul asta vechi , iar pe asta de pe link-ul de mai jos, care este sticky , intre primele trei de la sectiunea asta, nu l-ati gasit sa-l cititi ?!??????????

 

http://forum.club4x4.ro/forumdisplay.php?f=389

 

 

Nimeni nu are momentan acea rubrica pentru ca se lucreaza la server.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare