Beatrice Postat Ianuarie 18, 2008 Partajează Postat Ianuarie 18, 2008 Buna, Eu sunt Beatrice... din Bucuresti... Am o MAZDA TRIBUTE... Inainte aveam KIA SPORTAGE... M-am inscris si eu in clubul vostru, si sper sa ne cunoastem si sa invat si eu mai multe in ale 4x4 !!! Spor la ce faceti, Pe curand, Beatrice Mazda Tribute CEA MAI INVERSUNATA LUPTA E CU TINE INSUTI. TE AFLI IN AMBELE TABERE ... Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate