Vizitator vaz 21214 Postat Februarie 5, 2008 Partajează Postat Februarie 5, 2008 Am NIVA. 8) Vaz ca nu prea se foloseste pe aici :roll: Nu am facut prezentarea pina acuma pentru ca nu am avut soft de micsorat poze(imi plac prezentarile cu poze :grin: ) Chiar ca fara fite forumu :h5 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate