serpalo_ct Postat Februarie 18, 2008 Partajează Postat Februarie 18, 2008 salutare tuturor! asadar i mi cer scuze ca n am facut-o pana acum ma numesc patulea ovidiu ,sint din buzau de prof marinar sa zicem ca hoby in domeniul off road a fost si este enduro moto am si un isuzu 2.8 td,echipata la nivel de open(bari,troliu,putin inaltata,cauciucuri mud,statie) s auzim numai de bine - Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate