Vizitator Maia Postat Martie 10, 2008 Partajează Postat Martie 10, 2008 sunt din Timisoara ,sunt sotia lui kato si-l iubesc pe el, si muntele sub roti cu crampoane !!! bine v-am gasit !!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
kato Postat Martie 11, 2008 Partajează Postat Martie 11, 2008 Re: muntele este viata mea !!! draga mea in primul rand ..Bine ai venit ...in lumea mea!!! si eu te iubesc enorm ! si-ti multumesc ca ma susti si ma suporti !!!! :1 cu respect al tau kato !! Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate