Vizitator Postat Aprilie 22, 2008 Partajează Postat Aprilie 22, 2008 ma numesc alex, 34 ani, casatorit, 1 copil momentan nu ma pot lauda cu cine stie ce monstru, am un rav 4 din 94 pentru plimbari mai usoare si un golf. vreau insa sa trec la lucruri serioase. adica un fier care sa-l bag peste tot si sa ma si duca acasa. avand in vedere ca va fi masina de duminica consumul nu prea conteaza, insa impozitul da Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Kess Postat Aprilie 24, 2008 Partajează Postat Aprilie 24, 2008 Re: bine v-am gasit !! am gasit filmuletele promise... Bucovina Off Road Challlenge 2007 http://www.bucovinaoffroad.ro/video_eve ... php?page=1 http://www.bucovinaoffroad.ro/video_eve ... php?page=2 Range Rover Classic V8 The Dakar; a challenge for those who go - a dream for those who stay behind / Thierry Sabine Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate