10NUT Postat Mai 2, 2008 Partajează Postat Mai 2, 2008 Stima si respect domnilor va transmite un Ploiestean. Multi vor dar putini capata ceea ce se gaseste aici la voi dar... sunt sigur ca ma voi integra. Bun, umila si incapatinata mea masina este ISUZU TROOPER II trei usi an fab 89' care momentan e in RK. (am luat una recent din Germania si din 2 fac 1) La momentul potrivit am sa postez poze cu ce a fost si ce e va fi la urma. ISUZU TROOPER II / zuzu, zuzu iese ursu...! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate