Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut. Si eu sunt nou prin zona


cretu

Postări Recomandate

Imi pare bine ca v-am descoperit.

Sunt un proaspat posesor de Lada Niva si imi duc zilele prin Deva.

Incet, incet, o sa incerc sa imi pregatesc si eu jucaria pt iesiri frumoase.

Momentan ma dau singur cu ea pe coclaurile din zona sa vad cum mere. E fain.

 

(Cretu - 34 anisori)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut. Si eu sunt nou prin zona

 

Chiar ca am spor cu ea. Mere fain. Am iesit si sambata si duminica cu ea. DUminica a fost beton.

Dar, totusi, imi trebuie incaltari de noroi si nu gasesc :sr

 

iar giratoriile in deva - cica vor fi 12 bucati. O inebunit primaru de tot. Unele o sa fie ca un ghiveci de flori si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare