cretu Postat Mai 9, 2008 Partajează Postat Mai 9, 2008 Imi pare bine ca v-am descoperit. Sunt un proaspat posesor de Lada Niva si imi duc zilele prin Deva. Incet, incet, o sa incerc sa imi pregatesc si eu jucaria pt iesiri frumoase. Momentan ma dau singur cu ea pe coclaurile din zona sa vad cum mere. E fain. (Cretu - 34 anisori) Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
cretu Postat Mai 14, 2008 Autor Partajează Postat Mai 14, 2008 Re: Salut. Si eu sunt nou prin zona Chiar ca am spor cu ea. Mere fain. Am iesit si sambata si duminica cu ea. DUminica a fost beton. Dar, totusi, imi trebuie incaltari de noroi si nu gasesc :sr iar giratoriile in deva - cica vor fi 12 bucati. O inebunit primaru de tot. Unele o sa fie ca un ghiveci de flori si atat. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate