george73nissan Postat Mai 11, 2008 Partajează Postat Mai 11, 2008 Salut! Ma numesc George, sunt din Bucuresti, am 34 ani si un Nissan Patrol GR '94 putin dopat. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate