Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

bucse telescop


MARCR

Postări Recomandate

se gasesc de cumparat bucsele de jos la telescoapele din fata ,am trial master ff bune dar am ramas fara bucse ,am incercat cu teflon si alete materiale de la tancuri etc si tot nu tine
Pajero mk1 2,5 td (urmeaza intercooler) 2x utb 650 cu trolii ,dac 8135,in curand TAF 657
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bucse telescop

 

Si atunci, conform formularii intrebarii, e ok sa-i spunem doar "DA" ....? :ha:

 

Oameni buni, serios, c`mon, e un forum, sunt discutii libere, de ce va zgarciti la cuvinte ....?

 

Doamne dar cine se zgaceste la cuvinte... eu unu nu.

Poate colegu` MARCR

Oricum daca stii unde se gasesc acele minunate bucsi ,ar fi ideal daca ai putea sa il ajuti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bucse telescop

 

E adevarat ca de-a lungul istoriei s-au iscat si razboaie pentru un semn de punctuatie ne pus la locul lui,dar ma poate ajuta si pe mine cineva in aceasta problema ?multumesc pentru rabdare .

Pajero mk1 2,5 td (urmeaza intercooler) 2x utb 650 cu trolii ,dac 8135,in curand TAF 657
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: bucse telescop

 

Daca ai pune o poza ..poate putem ajuta si cei care habar nu au cum arata cele de pe masina ta ............bucsele de amortizoare cred eu sunt cam la fel.....difera doar prindere lor a amortizoarelor .

Land Rover Discovery I

Mercury Sable

LR serie III

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare