Vizitator vasi Postat Mai 14, 2008 Partajează Postat Mai 14, 2008 salut pe toata lumea! m-am inregistrat pe acest forum cu scopul de a gasii un samurai longbody pe care l-am vandut acu 3 ani.doream sa-l rascumpar.l-am gasit dar din pacate nu este de vanzare.acu caut altul . Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
SJ Postat Mai 21, 2008 Partajează Postat Mai 21, 2008 Re: samuraiul lung Salutare, bine ai venit :W , greu vei gasi in tara , inmatriculat, toata lumea cauta modelul scurt, eu am si scurt si lung si....din pacate nu vand nici unul, poate ma voi gandi mai spre toamna sa-l dau pe cel lung, bafta in continuare Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate