Vizitator catalin ciolcan Postat Mai 21, 2008 Partajează Postat Mai 21, 2008 Salut , ma numesc Catalin Ciolcan sunt din Bucuresti si sunt contaminat iremediabil de pasiunea pentru Land Rover SeriaIIA si III.Posed dealtfel 3 nobile specimene ale acestor serii pe care le restaurez treptat de mai bine de 3 ani. Sper ca in viitorul nu foarte departat sa pot participa cu un seria III 88 LHD la evenimentele Offroad.Pana atunci sunt bucuros sa ma alatur acestui forum si membrilor pe care cu aceasta ocazie ii salut ! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Vizitator catalin ciolcan Postat Mai 21, 2008 Partajează Postat Mai 21, 2008 Re: Salutare club4x4 Piesa de rezistenta un Land Rover Seria IIA pe care l-am salvat din curtea unui geambas de fiare vechi . Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate