Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"


Astral

Postări Recomandate

Multumesc pentru primele urari de bine primite deja, dar as vrea sa incep exprimandu-mi recunostinta mea sincera fata de urmatorii, ordinea enumerarii fiind dictata doar dupa cum "au intrat in scena" si m-au ajutat in achizitonarea noii jucarii .

 

Didone - el e "vinovat" pentru gasirea masinii pe net !

Matake - el si-a dat primul verdictul in alegerea dintre un LJ 78, din Pleven si acest KZJ 78 pe care l-am luat !

Yonutz - pentru prima consiliere cu acte, nebunii, ect

Nessum - pentru ca i-am fost "copilot" in deplasarea facuta la Varna pentru vizionarea masinii !

Kmcdany - pentru ca ne-a insotit la Varna ca si turist ! :ha:

Asfalttango - pentru consilierea finala privind actele si suportul pentru rezolvarea eventualelor probleme;

Martinchiulasa - pentru ca a fost omul cu "drept de veto", din punct de vedere tehnic, la fata locului, asupra achizitiei masinii;

Unimog - pentru norocul de a fi deja in Ruse.

 

Va multumesc, prieteni, pentru ca ati fost alaturi de mine in achizitia acestei masini care mi-a facut cateva nopti albe !

 

Actualmente masina a fost la Grizzly 4x4 Garage unde va fi curatata, coafata si pregatita pentru inmatricularea in BG.

Poze, nu le am decat pe cele din anuntul de pe net, urmeaza sa le iau si pe cele facute de Nessum si apoi sa-i mai fac si eu cateva :

 

Capture3.JPG.b7a69fb1a51a6989bc2babe68d8d53ac.JPGCapture7.JPG.ee91a3faa92fc4def1e7af6308af442a.JPGCapture6.JPG.baaffb4bf290cb1be5e0d55ee7ed25d9.JPGCapture4.JPG.99b66be739ba03d782cb74725b350cb0.JPGCapture10.JPG.b1f04a83269fa18cfa598bd892c994d3.JPGCapture11.JPG.24f08125d6b6816c55728461da0710ba.JPGCapture5.JPG.7abc4eaa0fd890b09879f45b57a0773c.JPGCapture12.JPG.8ea82310a6d1861d1457ff28f677dc2a.JPGCapture8.JPG.c687dfffae94decb2f14f7175a04a510.JPGCapture9.JPG.0b25082ffb86564dbe9792b0e85277ca.JPG

Editat de Astral
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Toyota KZJ 78 - "Printesa"

 

S-o stapanesti sanatos si sa te poarte pe unde vrei tu!:h5 Chiar sunt curios cum va arata cand o vei face pe gustul tau:wink:

 

P.S- sa inteleg ca anul trecut ai avut ceva "probleme de spatiu locativ" la MMT?:grin:

  • Like 1

It's not a "Jeep thing" it's the real thing ....LAND ROVER ! icona%20(200).gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota KZJ 78 - "Printesa"

 

Felicitari , o alegere buna !

Vino sa iti dau un bord , la locul lui :2dr

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota KZJ 78 - "Printesa"

 

S-o stapaniti sanatosi ..... la multe multe iesiri ca acu ai intrat si u in randul lumii.

 

Pentru "lebada" stam de vorba de marti:1100643094:

 

 

:cl vin curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota KZJ 78 - "Printesa"

 

Sa o stapanesti sanatos,felicitari ptr alegere !!!

Land Rover Discovery 300 Tdi,C.V R380 year 98''

it's not a jeep it's a f**king land rover !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota KZJ 78 - "Printesa"

 

Na ...ca acum o ai mai lunga si ceva mai groasa.

Sa o stapanesti sanatos si sa te duca pe unde doresti ...

Iar Lebadoiu sa ajunga pe maini bune ... :wink:

 

Asteptam ... masa, udatura si dansul! :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ 78, 3.0TD - "Printesa"

 

felicitari! o achizitie buna :br sa te tina si sa mearga ca o toyota :wink:

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ 78, 3.0TD - "Printesa"

 

Sanatos stiu ca nu esti si nici nu te inzdravenesti-asta pe la cap :grin:- in rest iti urez sa faci cu ea tot ce-ti doresti si tot ce nu ai reusit sa faci cu cealalta.

Am gasit si emoticonul reprezentativ pt situatia ta .....:t1

Dacă de întelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.

Dream It, Do It, Live It....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ 78, 3.0TD - "Printesa"

 

@Astral :

"Moda am vazut ca acuma e ca lumea sa-si vanda masinile scurte si sa-si ia lungi......Patrolator, RZV, Yonutz, sunt doar cativa care vad ca au facut rocada........

 

Ei , bine ! Eu am facut exact pe dos : mi-am luat una scurta !!!"

Mesaj editat la 08.11.2010.

 

Gata,acum esti in pas cu moda si tu.

  • Like 1
Life's Too Short To Drive Boring Cars
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ 78, 3.0TD - "Printesa"

 

@nomad

Fiecare si-a luat masina dupa posibilitati si dupa necesitati. Eu spre exemplu acum in curte am acareturi 4x4 scurte. :wink:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare