Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"


Astral

Postări Recomandate

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Desi vin, la o aruncatura de bat, dupa postarea celui mai latin dintre latini,:grin: iti doresc din toata inima sa te bucuri de noua ta achizitie, asa cum m-as bucura si eu....n-o vinzi???

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Desi vin, la o aruncatura de bat, dupa postarea celui mai latin dintre latini,:grin: iti doresc din toata inima sa te bucuri de noua ta achizitie, asa cum m-as bucura si eu....n-o vinzi???

 

 

Doar pe cea din semnatura.....:wink:

 

De-abia ieri am apucat sa-i fac primele pozele cu starea actuala si ce mi-a sarit in ochi e......culoarea !

In pozele de mai jos, pare bleumarin, dar in realitate este....verde !

 

694219370_IMG_0720(Custom).thumb.jpg.97dd42f87d9cd54e278c7de7dd762898.jpg 2119474225_IMG_0726(Custom).thumb.JPG.47ec7539106792ad01a6c1c30bad8256.JPG

 

1910860837_IMG_0722(Custom).thumb.jpg.ddb022637cee37b4353498dfc8b93040.jpg 1548954214_IMG_0730(Custom).thumb.JPG.0909f3a3f070b7a2981b8c03e1c9260e.JPG

 

"Unii"....sa nu dam nume, si-au bagat nasu` sa inspecteze ce era de inspectat.......:ha:

Cine ghiceste al cui este posteriorul din poza de mai jos, ii dau o BRRC !

 

388162295_IMG_0731(Custom).thumb.jpg.a2a6916c6ddd11a34dcafe0f79a01c52.jpg

 

 

Interior :

 

765612770_IMG_0723(Custom).thumb.jpg.37f9136ccb572f861050c593d156ceed.jpg 559309996_IMG_0724(Custom).thumb.jpg.e5cdf8ea492dc17fa63237b6bb06aa99.jpg 2006498476_IMG_0732(Custom).thumb.jpg.3cde0ff76a00563dc8d18e25f21f87cb.jpg

 

745059765_IMG_0725(Custom).thumb.JPG.da64e0b5b293efad73e14bcfd14f482b.JPG

 

Compartiment motor :

 

778834591_IMG_0733(Custom).thumb.JPG.91a7ca907f4faf23f35354a64c3364af.JPG 1280850591_IMG_0741(Custom).thumb.JPG.5ac8114913246c47ca92a660eb38bc49.JPG 466307069_IMG_0738(Custom).thumb.JPG.0d196fbc1a6354c0dc8c458c73327ca3.JPG

 

335148283_IMG_0736(Custom).thumb.JPG.d5ff96751277e653e71a2e0f966c5b51.JPG1668533227_IMG_0743(Custom).thumb.JPG.963362013effcc9444a5cf6bd4dbd4b8.JPG

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

ha,ha, ha!!! dupa calcatura mi se parea ca este Matache!!! dar, dupa ce am vazut si restul de poze mi s-a confirmat!!! Sa dai berea!!! Raspuns final: Matache!!!

Offroad Racing Romania - the ORIGINAL since 2006

Membru Club T44

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Frumos utilajul:wink:

 

Cred ca deja cochetezi cu ideea de expeditii.Te si vad miine poimiine prin AFRICA sau pe drum spre CHINA.

Sa fie intr-un ceas bun si plin de bucurii!

  • Like 1
Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Bravo ai facut o alegere buna ! Sa te duca pe drumul cel bun :3994858278::lr:2830912117::tr:1100643094::1100643094::1100643094:

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Foarte foarte frumos !

Aer conditionat !!! - ce zici stoiane ? :))))

 

Nenea Astral,

iti doresc sa-ti aduca numai bucurii masina asta, sa te duca unde doresti si mai ales iti doresc tie sanatate sa poti sa-ti indeplinesti visele cu masina asta :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

.... ce zici stoiane ? :))))

....

 

 

nu zic nimic ca imi musc buza de invidie :sc tz-o trebuit sa mai invarti si tu cutitu in rana...

 

 

si mai are si blocant...acuma chiar ma roade pizma :cr

Editat de l_stoian79

"Explore.Dream.Discover."-Mark Twain

cele mai bune lucruri din viata mea: http://picasaweb.google.com/olivia.iris.stoian :n1

"my precioussssss" :jp1: http://picasaweb.google.com/stoian.l.m :bannana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

nu zic nimic ca imi musc buza de invidie :sc tz-o trebuit sa mai invarti si tu cutitu in rana...

 

 

si mai are si blocant...acuma chiar ma roade pizma :cr

 

 

....Adauga si scaunele cu amortizor.....stii tu de care......:ha:.........si bancheta spate fractionabila.......:ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Salut , foarte frumoasa sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea , vroiam sa te intreb daca mai are scaunele spate (ultimile 2) ,am si eu una din 1995 , si vroiam sa te intreb daca blocantul e de fabrica sau este pus , multumesc frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

Marfa , kit ul de inaltare era pe masina?

 

 

Da, atat body-lift-ul de 5cm, cat si suspensia Dobinson, au fost puse de englez......bulgarul de care am luat-o nu i-a dat decat motorina si....talpă !!! :ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

O lauzi de parca vrei s-o vinzi.

Nu uita ca are volanul pe partea gresita.

Asteptam sa o vedem cu cortul montat si accesoriile.

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

O lauzi de parca vrei s-o vinzi.

Nu uita ca are volanul pe partea gresita.

Asteptam sa o vedem cu cortul montat si accesoriile.

 

 

Atarule, baga un ochi pe mobile.ce-vrei-tu sa vezi cate sunt si ce preturi se cer pentru masinile astea, fie si cu volanul pe partea gresita......

 

Cu cutia automata, pana si mie mi-a trecut angoasa cu volanul pus la copilot.......:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Toyota LC KZJ78, 3.0TD - "Printesa"

 

SUnt extre de rare , iar in japonia au niste preturi nebune , de asta am fost surpins de pretul cu care ai cumparat masina, zi-mi te rog la bulgari au tret o ca si utilitara N1 sau autoturism M1 , mersi

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare