Vizitator Mika Postat Mai 26, 2008 Partajează Postat Mai 26, 2008 Salut, sunt Ioana, aka Mika, copilot (si nu numai) al lui Ionutzt, pe Suzuki Jimny. Urmaresc si eu forumul de ceva vreme, dar acum, pentru ca tocmai am participat la BORC 2008, ma mananca limba sa si scriu ceva....asa ca a aparut necesitatea inregistrarii "cu acte" pe acest forum. Va salut pe toti! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate