stane Postat Mai 29, 2008 Partajează Postat Mai 29, 2008 Sunt noul proprietar al unui Samurai vechi. Incep dezmembrarea si amenajarea. Cu modestie, am ceva experienta in offroad(14 ani)(Deh-am si o varsta!) Ma ocup cu topografia,cartografia,munte, decu sunt pasionat de harti, navigatie, GPS (desi am in cap harta Romaniei la orice scara-gasec oricum un drum-si noaptea si beat) Voi posta pe Suzuki fazele evolutiei-pe curand! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate