urszilla Postat Mai 30, 2008 Partajează Postat Mai 30, 2008 dragelor si dragilor, eu sunt florea din focsani si sunt nu neaparat un fan , dar macar un admirator al fenomenului 4x4 si al oamenilor care il provoaca cica tre sa ma prezint cumva, asa ca o s-o fac aici, pe scurt: am acasa 2 masini 4x4, dar din categoria medie si mica, adik un hilux si un jimny. hiluxul a mai gustat cate ceva coclauri si mlastini, dar asa, mai soft, si in interes de serviciu, iar ala micu, numa asfalt cat despre 4x4 pe roti nu sunt decat un ageamiu la 4x4 cu blana...e alta discutie :banana o sa caut poze sa pun ...ca sa fiu in rand cu lumea pana atunci, numai de bine!!! urszilla hilux 2.5 : jimnilika 1.3 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate