Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

aloha!


urszilla

Postări Recomandate

dragelor si dragilor, eu sunt florea din focsani si sunt nu neaparat un fan , dar macar un admirator al fenomenului 4x4 si al oamenilor care il provoaca

cica tre sa ma prezint cumva, asa ca o s-o fac aici, pe scurt:

am acasa 2 masini 4x4, dar din categoria medie si mica, adik un hilux si un jimny. hiluxul a mai gustat cate ceva coclauri si mlastini, dar asa, mai soft, si in interes de serviciu, iar ala micu, numa asfalt

cat despre 4x4 pe roti nu sunt decat un ageamiu

la 4x4 cu blana...e alta discutie :banana

o sa caut poze sa pun ...ca sa fiu in rand cu lumea

pana atunci, numai de bine!!!

urszilla hilux 2.5 : jimnilika 1.3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare