Vizitator mihaibd Postat Iunie 5, 2008 Partajează Postat Iunie 5, 2008 Ma numesc Mihai Badescu si sunt din Brasov. Sunt posesorul unui Land Rover Defender iar poze cu acesta gasiti aici: http://www.boygo.ro/thumbnails.php?album=18 . Sunt interesat in special de expeditii, lucru pentru care am decis achizitionarea modelului astuia de masina. Sper ca in viitorul apropiat (anul acesta) sa pot porni intr-o prima excursie in Africa. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate