ab03fge Postat Iunie 22, 2008 Partajează Postat Iunie 22, 2008 :cl sant nou in lumea 4x4-lui .pana acum am fost pasionat de offroadul pe 2 roti(enduro) .dar dintrodata nici nu mai vreau sa aud .imi place si iubesc offroadul.sper sa fiu primit cu placere si intre posesorii de jeepuri. :banana Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate