Vizitator coltalb Postat Iunie 26, 2008 Partajează Postat Iunie 26, 2008 :grin: salut si bine v-am gasit Claudiu ma numesc; mobil: 0740082735; ..sunt bucuros ca ma numar printre membrii acestui club, daca nu-i cu suparare.. :P ..cateva mentiuni, totusi: nu sunt un pasionat de offroad, neaparat, sunt fericitul posesor al unui samurai mai mult din placerea de a putea evada in decor..fara probleme, atunci cand adorm la volan..sau cand conduce prietena mea, care e, inca, incepatoare..si nu se prea descurca cu virajele.. :grin:; in afar' de astea, am un prieten bun, pasionat cu adevarat de offroad si de vanatoare, Tarzan, il cheama..si e un ciobanesc german.. :grin: (abia asteapta sa iasa la plimbare cu samuraiu'.. ) pasiuni: motocicletele, chopperele, in special:..m-am imbolnavit..acu' trei sau patru ani, intr-o iarna, cand, lipit cum eram(din greseala) de calorifer, la minus 15 grade,.. ca ne debransasera de la caldura,..ma incalzeam admirand motoarele, pe internet..si asha m-am trezit agatat de o rusoaica (ucrain'eanca, de fapt, la origini..nemtoaica..o intreaga incurcatura..din care n-am inteles mare lucru, ca nu le pre' am cu istoria..)..Dnepr, ii zicea..si, mai tarziu, mi-am gasit o amanta, o asiatica..kawa vn 750..cu care am avut ceva aventuri.. cam atat despre asta.. ..poze nu pre' am reusit sa pun aici..probabil sunt prea mari..am sa mai incerc.. noroc fratilor, Claudiu Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate