Clau4x4 Postat Iulie 3, 2008 Partajează Postat Iulie 3, 2008 Ma numesc Claudiu , am 38 de ani , locuiesc in Bucuresti si sunt posesor de Isuzu Trooper II(model SUA) de cca. 1 an de zile. Vreau sa va spun ca din acel fericit moment al vietii mele , nici nu vreau sa mai aud de masinute normale (sau civile cum le spuneti dvs.). Sper ca pe viitor sa particip si eu activ la discutii pe acest forum si sa ma "implementez" in aceasta adevarata comunitate a posesorilor de 4x4. Va multumesc. Isuzu Trooper 97, 3200cc , 180cp. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate