cpaoul Postat Iulie 3, 2008 Partajează Postat Iulie 3, 2008 Salut, Eu sunt Paul din Cluj. Am 32 de ani si lucrez in domeniul tipografic. Detin un Pajero(purci) 2.3TD din 83 si un Quad Linahi300 din 07. De mult sunt prin preajma dar nu am fost prea activ in acest forum. Toate cele bune. M Pajero MK I - 2.3TD - 86 T Land Cruiser LJ 70 - 2,4TD - 92 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate